Loading...

Oferta dla domu

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE BASENÓW

Temat czyszczenia basenów zyskuje na popularności w momencie zbliżania się sezonu letniego. Aby móc rozkoszować się przyjemnymi chwilami nad basenem, należy regularnie dbać o jego czystość – jest to konieczne nie tylko ze względów estetycznych, ale także higienicznych. W PERFEKT POLSKA oferujemy dokładne i profesjonalne czyszczenie basenów zarówno po zimie, jak i po sezonie. Regularne usuwanie zabrudzeń wpłynie pozytywnie na zbiornik i sprawi, że będzie on mógł być używany przez dłuższy czas. Zadbany basen to gwarancja komfortu oraz cieszenia się w pełni funkcjonalnym zbiornikiem przez wiele lat.

Profesjonalne czyszczenie basenów

Czyszczenie basenu ogrodowego rozpoczynamy od odkurzenia dna za pomocą specjalnego odkurzacza basenowego. Podłącza się go do filtrów pompy, dzięki czemu cały proces pozwala na wysoką dokładność. Szczotki odkurzacza perfekcyjnie radzą sobie z usuwaniem osadu, którego można pozbyć się z powierzchni wody za pomocą sita. Jednocześnie czyścimy zewnętrzną część basenu przy użyciu gąbki, która zbiera cały brud. Następnie przechodzimy do usuwania brudu z wody po ówczesnym sprawdzeniu jej pH oraz wykonaniu zabiegu chlorowania. Dzięki temu woda staje się krystalicznie czysta. Jeżeli po czyszczeniu basenu z glonów nadal na powierzchni pojawia się osad, to jesteśmy w stanie go usunąć za pomocą specjalnych granulatów, które usuwają pozostałości i zalążki glonów. Jak można zauważyć, profesjonalne czyszczenie basenów to skomplikowany proces, który może zostać przeprowadzony jedynie przez wykwalifikowanych pracowników. Nasi specjaliści skupiają się nie tylko na dokładnym wyczyszczeniu wszystkich zakamarków basenu, ale i na zapewnieniu wysokiej jakości obsługi.

Czyszczenie basenu po sezonie

Właściciele basenów często zapominają o wyczyszczeniu go po sezonie, co może negatywnie wpłynąć na całą instalację. Pierwszym krokiem, który wykonujemy podczas czyszczenia basenu po sezonie, jest spuszczenie starej wody basenowej za pomocą pompy. Po tym nasi specjaliści przystępują do dokładnego wyczyszczenia ścianek basenu oraz jego dna. Przydatne są tu różne narzędzia i preparaty, które usprawniają cały proces. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych środków rośnie pewność, że wszystkie zabrudzenia zostaną usunięte z jak największą dokładnością. Po umyciu wnętrza basenu czas na zewnętrzne ścianki i stelaż. Płyny i roztwory używane przez naszych specjalistów sprawiają, że po sezonie na elementach konstrukcji basenu nie pojawia się rdza, która niszczy powierzchnie.

Profesjonalne czyszczenie basenów ogrodowych na Twojej posesji

Czyszczenie basenów ogrodowych traktujemy w kategoriach misji do wykonania. Nasza firma zatrudnia jedynie najlepszych specjalistów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym brudem. Dbałość i dokładność podczas czyszczenia – to właśnie te dwa słowa wyróżniają nas na tle konkurencji. Oprócz profesjonalnego czyszczenia basenów w naszej ofercie znajduje się wiele innych pozycji wartych sprawdzenia. Nawet najbardziej wymagający klienci są zadowoleni z profesjonalnie wykonanej przez nas pracy. Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów zlecenia!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.