Loading...

Oferta dla domu

CZYSZCZENIE DYWANÓW

Utrzymanie czystości dywanów i wykładzin wcale nie należy do najłatwiejszych. W zależności od tego, jak mocno eksploatowane są podłogi w domu lub biurze, konieczne może okazać się użycie specjalistycznego sprzętu, który poradzi sobie z wywabieniem nawet tych najbardziej problematycznych plam. Właśnie ze względu na takie wyzwania powstała nasza firma. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się m.in. czyszczeniem dywanów i wykładzin, a także usuwaniem zanieczyszczeń z tapicerki meblowej. Swoje prace wykonujemy w bardzo fachowy sposób, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów – i to zarówno pod względem precyzji, jak i szybkości działania.

Profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin

Oferowane przez nas czyszczenie dywanów prowadzimy w bardzo wielu przestrzeniach, m.in. w domach, mieszkaniach, hotelach oraz biurach. Dzięki temu każda z osób będzie mogła skorzystać z naszych usług. W pracy korzystamy z nowoczesnych sprzętów oraz profesjonalnych detergentów, które poradzą sobie z usunięciem nawet najbardziej problematycznych zabrudzeń. Oferujemy czyszczenie zarówno na sucho, jak i na mokro. Stosowane przez nas środki czyszczące są wystarczająco silne, by wywabić nawet te najtrudniejsze plamy, a jednocześnie na tyle delikatne, aby nie naruszyć struktury materiału. Dzięki temu mogą być stosowane nawet na najbardziej wrażliwych dywanach i wykładzinach.

Zaufaj najlepszym profesjonalistom w branży

W ramach kompleksowej usługi zapewniamy usuwanie zanieczyszczeń suchych, czyszczenie właściwe, usuwanie bardziej problematycznych plam, które wymagają specjalistycznego podejścia, a także pielęgnację dywanu. Dzięki naszemu działaniu, dywan w pomieszczeniu będzie czysty i zadbany, a oprócz tego będzie charakteryzował się bardzo przyjemnym zapachem.

Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób i to zarówno, jeśli chodzi o precyzję, jak i szybkość działania. Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, by pomieszczenie nadawało się do użytku bezpośrednio po realizacji czyszczenia dywanu, a po skończonej pracy pozostawią po sobie porządek, co już od wielu lat stanowi prawdziwą wizytówkę PERFEKT POLSK

Czynności porządkowe – postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z pełną oferty naszej firmy. Swoje prace realizujemy w bardzo wielu przestrzeniach, co powoduje, że w ostatnich latach zaufało nam już wielu klientów, działających w różnych obszarach.

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem cieszy się usługa ozonowania wnętrz. Może być ona wykonywana nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w biurach i urzędach. Jej zadaniem jest wyeliminowanie jak największej ilości bakterii i zarazków z pomieszczeń. Dzięki temu możliwe jest znaczące zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się zarazków i wirusów pomiędzy osobami przebywającymi w budynku, co w znakomity sposób wpływa to na poprawę jakości powietrza wewnątrz przestrzeni.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.