Loading...

Oferta dla domu

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOMINÓW

Regularne dokonywanie przeglądów przewodów kominowych to podstawowa czynność, jaką należy wykonać przynajmniej dwa razy do roku. Pozwala ona uniknąć niebezpieczeństwa wynikającego z wybuchu pożaru lub zaczadzenia pomieszczenia. To właśnie podczas generalnego przeglądu wykwalifikowany kominiarz ocenia, czy komin wymaga gruntownego remontu. Jednocześnie, czyszczenie komina to zajęcie wymagające od pracownika skupienia oraz odpowiedniej wiedzy. Właśnie w tym specjalizuje się nasza firma. Jesteśmy gotowi stawić czoła wszystkim wyzwaniom związanym z czyszczeniem kominów. Odpowiednie materiały i narzędzia wykorzystywane przez nas podczas całego procesu sprawiają, że związana z tym usługa jest wykonana dokładnie i fachowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne czyszczenie komina

Decydując się na nasze usługi, nasi klienci mają pewność, że czyszczenie komina zostanie wykonane prawidłowo i szczegółowo. W Internecie często można znaleźć poradniki dotyczące samodzielnego czyszczenia komina z sadzy. Nawet jeżeli wydaje się czysty, to zazwyczaj tak nie jest. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne usługi naszej firmy. Dzięki temu ma się pewność, że wszystko zostało dokładnie wyczyszczone. Jednocześnie, wzrasta poczucie bezpieczeństwa, a ryzyko nagłego zapalenia sadzy w kominie zostaje znacznie ograniczone.

Czyszczenie komina z sadzy

Czyszczenie komina z sadzy wykonujemy przy pomocy specjalnego zestawu, który składa się ze szczotki i profesjonalnego środka do czyszczenia smoły. Specjalny wycior jest w stanie dotrzeć w każdy zakamarek komina i dokładnie go wyczyścić. Wśród wykorzystywanych narzędzi można również wymienić przepychacz, który jest równie skuteczny, co szczotka. Nasi profesjonaliści korzystają także z zawiesia liniowego, do którego można doczepić szczotkę. Pozwala ono na dokładne zbieranie sadzy ze ścianek. Jak można zauważyć, różnorodność sprzętu sprawia, że jesteśmy w stanie wyczyścić zarówno większe, jak i mniejsze kominy bez żadnego problemu.

Czyszczenie kominów od dołu

Często wykonywanym zabiegiem w domach jednorodzinnych jest czyszczenie komina od dołu. Kominiarz po wykonaniu prac na dachu czyści wnętrze komina również w ten sposób. Wykonuje się je za pomocą specjalnych preparatów i szczotki. Przydatne jest w tym procesie także wiaderko, w którym składowana jest cała nagromadzona sadza. Ponadto, oferujemy zarówno czyszczenie komina w domu jednorodzinnym , jak i większych obiektach. Dokładnie sprawdzamy wszystkie podłączone pod przewody kominowe urządzenia, a także, tuż przed przystąpieniem do czyszczenia, badamy drożność i szczelność przewodów kominowych. Po skończonej pracy kominiarz sprząta wszystkie pozostałości, tak aby zostawić mieszkanie w stanie, w jakim zastał je przed czyszczeniem. Profesjonalizm i dokładność – te dwa słowa idealnie opisują firmę PERFEKT POLSKA. Zachęcamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą oraz zapraszamy do nawiązania współpracy!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.