Loading...

Oferta dla domu

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE MEBLI SKÓRZANYCH

Meble skórzane nadają wnętrzu eleganckiego charakteru. Jednak warto pamiętać, że kupując taki produkt, należy o niego odpowiednio zadbać. Tylko wtedy będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. W związku z tym należy regularnie przeprowadzać czyszczenie mebli skórzanych. Oczywiście czynność tą można wykonać samemu, jednak warto czasem skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. W ofercie PERFEKT POLSKA można znaleźć tego rodzaju usługi.

Dlaczego mycie skórzanych mebli jest tak ważne?

Ogromną zaletą mebli ze skóry jest to, że po wielu latach obicie nabiera niezwykłej szlachetności. Jednak wraz z upływem czasu, materiał może ulec zniszczeniu. Jest to wynikiem zaniedbania, braku odpowiedniej konserwacji oraz właściwego czyszczenia skórzanych kanap. W związku z tym należyta pielęgnacja to klucz do utrzymania mebli w nienagannej kondycji. Właściwe czyszczenie skórzanej sofy lub fotela pozwoli na zachowanie ich blasku oraz miękkości materiału. Oczywiście po latach użytkowania na obiciu pojawią się ślady zużycia. Jednak właściwa konserwacja mebli spowoduje, że uszkodzeń będzie znacznie mniej.

Zakup skórzanego zestawu wypoczynkowego to spory wydatek. Z tego względu warto, już od samego początku, przeprowadzać jego regularne mycie oraz konserwację. Taki proces można wykonać samemu, jednak decydując się na skorzystanie z usług, jakie świadczy firma PERFEKT POLSKA, można być pewnym zadowalającego efektu. Nasi specjaliści nie doprowadzą m.in. do nieumyślnego uszkodzenia skóry.

O czym należy pamiętać czyszcząc skórzane kanapy?

Skóra to bardzo delikatny i wrażliwy materiał. Nieprawidłowe czyszczenie lub konserwacja może z łatwością doprowadzić do powstania nieestetycznych uszkodzeń. Najważniejszą zasadą, o jakiej należy pamiętać jest to, że każdy rodzajskórzanych obić wymaga innej pielęgnacji. Np. meble wykonane ze skóry gładkiej z łatwością można utrzymać w nienagannej kondycji. Jednak należy je regularnie czyścić z kurzu. Natomiast mycie mebli skórzanych, wykonanych z zamszu lub nubuku, jest na pewno złym pomysłem, ponieważ to rzeczy niezwykle wrażliwe na działanie wody. Są również bardzo podatne na zafarbowanie. Niewłaściwe mycie tego rodzaju mebli może je łatwo uszkodzić.

W związku z tym należy zachować wszelkie środki ostrożności oraz stosować się do zaleceń producenta. Nie można również zapomnieć o stosowaniu produktów czyszczących, przeznaczonych do mebli ze skóry.

Zalety skorzystania z usług profesjonalnej firmy sprzątającej

Meble skórzane to przepiękny produkt, który doskonale zdobi wnętrze mieszkania. Jednak nie można zapomnieć o ich właściwej pielęgnacji. Nawet najmniejszy błąd lub zastosowanie niewłaściwych środków do czyszczenia kanap skórzanych, może doprowadzić do powstania plam lub innych uszkodzeń. W związku z tym warto powierzyć takie zadanie specjalistom.

Firma PERFEKT POLSKA w swojej ofercie posiada usługę, jaką jest mycie oraz konserwacja skórzanych mebli. Doświadczeni pracownicy dobiorą odpowiednie środki czyszczące, które odświeżą, ale nie uszkodzą obicia. W celu poznania szczegółów oferty oraz otrzymania wyceny należy zapoznać się z informacjami na stronie firmy lub skontaktować się z jej przedstawicielem.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.