Loading...

Oferta dla domu

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE PODŁOG, PARKIETU I PANELI

Jednym z najważniejszych elementów w każdym pomieszczeniu, oprócz estetycznych dekoracji oraz funkcjonalnych mebli, jest zadbana podłoga. To na niej zbiera się kurz, pył, a czasami także inne plamy i zabrudzenia. Warto zadbać o odpowiednie czyszczenie podłóg, aby powierzchnia utrzymała cenione walory estetyczne. Nie bez znaczenia pozostaje również bezpieczeństwo przebywających w pomieszczeniu osób. Nasza firma PERFEKT POLSKA jest obecna na rynku od ponad 25 lat. Świadczymy usługi sprzątania w szerokim zakresie. Wyspecjalizowana kadra dba między innymi o czyszczenie różnego rodzaju podłóg. Zachęcamy do poznania oferty!

Dlaczego czyszczenie podłóg to tak ważna czynność?

Posprzątana oraz zadbana podłoga wpływa na sposób postrzegania wnętrza. Dodatkowo usunięcie różnego rodzaju substancji pozostałych na powierzchni zwiększa bezpieczeństwo użytkowników. Maszynowe czyszczenie podłóg to doskonały sposób na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Ta metoda to połączenie mycia, szorowania oraz suszenia. Co więcej, taki sposób sprzątania znacznie przyspiesza cały proces. Warto również wspomnieć, że taka metoda pozwala na usunięcie zarówno codziennych zabrudzeń, jak również tych bardziej nietypowych. W celu dokładnego wyczyszczenia podłóg warto skorzystać z usług, które można znaleźć w ofercie naszej firmy PERFEKT POLSKA. Doświadczona, posiadająca obszerną wiedzę i stale doskonalone umiejętność kadra zadba równie dokładnie o małą i dużą powierzchnię.

Jak dbać o powierzchnię podłóg drewnianych?

Drewno to niezwykle wymagający, bowiem naturalny surowiec. Jedynie umiejętne sprzątanie oraz konserwowanie tego rodzaju powierzchni zapewni doskonały wygląd na długi czas. Do czyszczenia podłóg drewnianych należy użyć wyjątkowo delikatnych środków, które nie doprowadzą do powstania uszkodzeń. Znacznym ułatwieniem jest również stosowanie odpowiednich urządzeń. Czyszczenie parkietu nie należy do prostych zadań, ponieważ taki rodzaj powierzchni wymaga profesjonalnego podejścia. Tylko zadbana podłoga będzie prezentować się estetycznie i nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Z tego powodu takie zadania warto powierzyć specjalistom. Kadra, która tworzy naszą firmę PERFEKT POLSKA, posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby w sposób bezpieczny i efektywny przeprowadzić tego typu prace.

Gwarancja dokładności oraz zadowalającego efektu

Zadbanie o czystość podłóg to bardzo ważna kwestia. Prace porządkowe wpływają na sposób postrzegania pomieszczenia, zwiększają jego estetykę, a także zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Aby maksymalnie wydłużyć żywotność powierzchni drewnianych, w tym parkietu, kluczowe jest zapewnienie profesjonalnego czyszczenia podłóg.

Czyszczenie podłóg to nie jedyna usługa oferowana przez naszą firmę. W kompleksowej ofercie można znaleźć szereg świadczeń realizowanych przez profesjonalną kadrę. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Na każdym etapie realizacji zlecenia służymy fachową poradą i wsparciem.

Zapraszamy do podjęcia współpracy, której rezultat z pewnością spełni oczekiwania!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.