Loading...

Oferta dla domu

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Zdobyte doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług specjalistycznego sprzątania. W ramach prowadzonych działań oferujemy m.in. czyszczenie kostki brukowej oraz pranie dywanów. W ostatnim czasie propozycja PERFEKT POLSKA została wzbogacona o czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej. Swoje działania prowadzimy nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Powoduje to, że każda z osób będzie usatysfakcjonowana ze współpracy z nami.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Zbliża się ważna uroczystość rodzinna i chcesz, by wnętrze Twojego samochodu lśniło, jak jeszcze nigdy dotąd? A może prowadzisz firmę i chcesz, aby ktoś zadbał o flotę należących do Ciebie aut służbowych? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Specjalnie dla naszych klientów oferujemy czyszczenie tapicerki skórzanej. W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości akcesoriów oraz preparatów, które są gwarancją najwyższej jakości realizacji. Stosowane przez nas detergenty są wystarczająco silne, by poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi plamami, a jednocześnie na tyle delikatne, aby nie uszkodzić wrażliwej struktury materiału.

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim profesjonalizm w pracy i zorientowanie na klienta. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niestandardowym oczekiwaniom.

Czyszczenie tapicerki meblowej

Bez względu na to czy posiadasz w domu lub biurze zupełnie nowe meble, czy też nieco starsze kanapy i fotele, nasza firma poradzi sobie z każdym wyzwaniem. 25 lat doświadczenia w branży sprawiło, że zdobyliśmy niezbędne umiejętności, by w odpowiedni sposób zatroszczyć się o wszystkie skórzane akcesoria. W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości detergentów, które są w pełni bezpieczne nie tylko dla materiału, ale również dla przebywających w pomieszczeniu osób. Ich neutralny zapach powoduje, że nie ma potrzeby wielogodzinnego wietrzenia wnętrz po przeprowadzonym czyszczeniu tapicerek.

Tym, co nas cechuje jest przede wszystkim profesjonalizm oraz bardzo szybka reakcja na nagłe potrzeby klienta. Działamy kompleksowo, dlatego po skończonej realizacji pozostawiamy po sobie czystość i porządek – tak aby wnętrze nadawało się od razu do użytkowania.

Czyszczenie tapicerki - sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, a także zachęcamy do skorzystania z najbardziej optymalnych usług sprzątania dla siebie. Swoje realizacje prowadzimy w miejscach, takich jak np. prywatne domy i mieszkania, hotele, biura oraz urzędy.

Rosnącym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się m.in. ozonowanie wnętrz. Jest to usługa, która pozwala na pozbycie się szkodliwych bakterii i zarazków z przestrzeni, gdzie na co dzień przebywają ludzie. Proces ozonowania w znakomity sposób poprawia jakość powietrza wewnątrz budynku, a oprócz tego pozwala zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Tak kompleksowe działania spowodowały, że na przestrzeni ostatnich lat zaufało nam już bardzo wielu klientów.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.