Loading...

Oferta dla domu

PROFESJONALNA DEZODORYZACJA POMIESZCZEŃ

Każdy z nas chce, aby pomieszczenie, w którym się znajdujemy było pachnące i wolne od nieprzyjemnego odoru. Tylko dzięki temu przebywanie w pomieszczeniach, takich jak np. sypialnia, salon czy też biuro będzie przyjemne i najbardziej komfortowe. Niestety nie zawsze tak jest i w niektórych przypadkach, aby zadbać o odpowiedni zapach w pomieszczeniach, trzeba postawić na sprawdzone rozwiązania. Ich przykładem jest dezodoryzacja. Jest to proces, który przeprowadza się w celu zapewnienia pomieszczeniu możliwie najprzyjemniejszych zapachów.

Dlaczego mamy problem z nieprzyjemnymi zapachami?

Przyczyn nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniu może być naprawdę wiele. Są to np. zwierzęta, stare i zaniedbane meble, nadmierna wilgoć, niedrożny układ wentylacyjny czy też niesprawnie działający system kanalizacyjny. Zdarza się, że taki zapach pochodzi także z zaniedbanych wykładzin i dywanów, których zły stan lub nadmierna wilgotność są przyczynami wydobywania się nieprzyjemnego zapachu. Rozwiązaniem tych problemów jest dezodoryzacja pomieszczeń.

W momencie zaobserwowania pierwszych niepokojących zmian nie warto stosować domowych sposobów usuwania nieprzyjemnych zapachów i należy od razu postawić na sprawdzone rozwiązania. Takimi są oferowane przez nas usługi dezodoryzacji mieszkania. Proces ten pozwala na pozbycie się różnego rodzaju zapachów, takich jak dym papierosowy, spalony olej, pot, pleśń czy też nieprzyjemny zapach farby po malowaniu.

W jaki sposób dezodoryzuje się mieszkania?

Proces ten może być przeprowadzony na kilka sposobów. Bardzo popularna i skuteczna jednocześnie jest metoda oprysku. Wykorzystuje ona specjalne środki chemiczne, które aplikuje się na czyszczone powierzchnie (np. na meble, wykładzinę lub kanapę). Dzięki temu możliwa jest skuteczna likwidacja nieprzyjemnych aromatów, które unoszą się w całym mieszkaniu. Duża zaletą oprysku jest to, że z pomieszczenia można korzystać natychmiast po przeprowadzeniu całego procesu. Będzie on więc idealny do stosowania w przestrzeniach, które mogą być tylko na krótki czas wyłączone z użytku.

W dezodoryzacji pomieszczeń równie skuteczna jest metoda zamgławiania. Polega ona na aplikacji w mieszkaniu (lub w innymi pomieszczeniu, np. w biurze) mikroskopijnych kropelek specjalnego środka, którego zadaniem jest pozbycie się nieprzyjemnego zapachu. Delikatna mgiełka rozpylana jest w całej kubaturze pomieszczenia. Stosując tę metodę bardzo istotne jest, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne, które mogą ulec zniszczeniu wskutek działania nawet niewielkiej wilgoci.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Polecamy zapoznanie się z całością oferty naszej firmy oraz zachęcamy do wybrania najbardziej optymalnych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda z osób będzie usatysfakcjonowana z proponowanych przez nas działań. W swojej pracy korzystamy wyłącznie z ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska preparatów, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.