Loading...

Oferta dla domu

KOSZENIE TRAWNIKÓW

Wszyscy właściciele domów jednorodzinnych marzą o pięknymtrawniku. Dzięki niemu czas spędzony w ogrodzie staje się znacznie przyjemniejszy. Aby roślinność była zdrowa oraz prawidłowo rosła należy zadbać o regularne koszenie trawników. Takie działanie pozwoli również zapanować nad rozprzestrzeniającymi się chwastami. Bez względu na wielkość ogrodu, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. W szerokiej ofercie firmy PERFEKT POLSKA można znaleźć m.in. usługi ogrodnicze , w tym koszenie trawników.

Zadbany trawnik to wizytówka domu

Każdy właściciel domu zdaje sobie sprawę, że pięknie wyglądający trawnik wymaga odpowiedniej troski oraz pielęgnacji. Nie można pozwolić na to, aby trawa rosła bez nadzoru. W takim przypadku mogą pojawić się niechciane chwasty lub rozwinąć różnego rodzaju choroby. Właśnie z tego względu koszenie trawników jest tak ważne. Taka usługa sprawi, że trawa będzie w dobrej kondycji, stanie się gęsta oraz mocna.

Dodatkowo, zadbanie o odpowiednią wysokość źdźbeł, poprzez regularne koszenie, wpłynie na estetykę ogrodu. Warto również pamiętać, że nadmierny wzrost spowoduje wyschnięcie dolnych części rośliny. Finalnie trawnik może ulec uszkodzeniu, a przywrócenie jego wcześniejszej kondycji będzie niezwykle trudne. Warto zadbać o odpowiednie koszenie i pielęgnacje ogrodów, zanim będzie za późno.

Jak dbać o przydomowy trawnik?

Kluczem do utrzymania nienagannego stanu trawnika jest jego regularna pielęgnacja. Tylko wtedy można uzyskać najlepsze efekty. Do prawidłowego koszenia trawnika należy użyć nowoczesnego sprzętu. Ostrza urządzeń muszą być niezwykle ostre. Dzięki temu, po wykonaniu usługi koszenia, źdźbła będą podcięte, a nie poszarpane. Bardzo ważna jest również wysokość cięcia, która optymalnie wynosi 2-4 cm. Profesjonaliści odradzają również koszenie więcej niż 1/3 wysokości trawnika.

Oczywiście po zakończeniu przycinania, należy niezwłocznie usunąć ściętą trawę. Pozostałości rozłożą się, w wyniku czego przenikanie wody w głąb ziemi będzie utrudnione. Jak widać, właściwa pielęgnacja nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy firmy, która świadczy usługę koszenia trawników.

Koszenie łąk – usługi profesjonalnej firmy

Koszenie trawników, jak i cała pielęgnacja ogrodów, nie jest prostą czynnością. Bardzo łatwo można uszkodzić murawę, a przywrócenie stanu pierwotnego może być wręcz niemożliwe. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy takich firm, jak PERFEKT POLSKA. Świadczone przez niąusługi ogrodnicze, jak np. koszenie trawników, spowodują wiele oszczędności. Co więcej, doświadczona załoga jest gwarancją doskonale przyciętej i zdrowej trawy. Jest to również ogromna oszczędność czasu. Dokładne i staranne koszenie może zająć nawet cały dzień. Nie każdy może sobie na to pozwolić.

W celu poznania dokładnej ceny wykonania usługi, należy skontaktować się z przedstawicielami firmy. Na podstawie kilku czynników oraz przedstawionych wymagań, zostanie przygotowana indywidualna oferta.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.