Loading...

Oferta dla domu

PROFESJONALNE ODGRZYBIANIE POMIESZCZEŃ

Bez względu na to, czy znajdujemy się w domu, mieszkaniu czy w siedzibie firmy, każdy z nas chce, aby powietrze wewnątrz pomieszczeń było czyste, pachnące i wolne od różnego rodzaju bakterii. Niestety, podwyższony poziom wilgotności w budynkach powoduje, że bardzo często na ścianach i sufitach można znaleźć grzyby. Są to bardzo niebezpieczne mikroorganizmy, które w krótkim czasie mogą obniżyć jakość powietrza w pomieszczeniach. Dlatego właśnie tak istotne jest, aby jak najszybciej pozbyć się tego problemu.

Ze swojej strony oferujemy kompleksowe odgrzybianie ścian w domach, mieszkaniach, urzędach oraz w innych miejscach, w których zaobserwowano ten problem. Najczęstsze skutki przebywania w pomieszczeniach zaatakowanych grzybem to ogólne przemęczenie, ból głowy i żołądka, a także przewlekły katar. Nie każdy o tym wie, ale rozwijająca się pleśń może ostatecznie doprowadzić nawet do poważnych chorób dróg oddechowych. Wszystko to powoduje, że z usunięciem problemu nie można czekać i należy od razu stawiać na sprawdzone i fachowe rozwiązania.

Odgrzybianie ścian w domu

W ramach oferowanych działań proponujemy m.in. profesjonalne odgrzybianie domu. Swoje usługi prowadzimy w pomieszczeniach, takich jak kuchnie, łazienki, salony, sypialnie czy też spiżarnie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który powoduje, że nasze czynności są wykonywane w najbardziej fachowy i kompleksowy sposób. Dzięki temu pozbycie się pleśni ze ścian zajmuje bardzo niewiele czasu. Kadra doświadczonych i wyszkolonych pracowników jest w stanie zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie prowadzonych działań.

W swojej pracy korzystamy z profesjonalnych środków myjących i specjalistycznych detergentów, co powoduje, że ściany są nie tylko w odpowiedni sposób wyczyszczone, ale również zabezpieczone przed szybkim nawrotem problemu. Środki te są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla ludzi. Dzięki temu, po przeprowadzonej realizacji, można natychmiast korzystać z pomieszczenia, bez konieczności jego wietrzenia czy mycia.

Jak odgrzybia się ściany?

Istnieją dwa podstawowe sposoby na skuteczne odgrzybianie pomieszczeń. Pierwszy z nich wykorzystuje metodę termiczną, która polega na opalaniu pleśni specjalną lampą, nałożeniu środka grzybobójczego oraz oczyszczeniu ściany z zalegającego osadu. Drugi sposób zakłada użycie specjalnych środków oraz mechaniczne pozbycie się pleśni.

Aby odgrzybianie mieszkania nie było konieczne, warto trzymać się kilku podstawowych zasad. Po pierwsze, należy regularnie wietrzyć pomieszczenia i zabezpieczyć wnętrza przed tzw. mostkami cieplnymi. Oprócz tego, przyczyną pojawiania się pleśni może być wada konstrukcyjna budynku. W przypadku pojawienia się problemu nie warto stosować domowych sposobów, a należy od razu zgłosić się do fachowców w danej dziedzinie.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Swoje działania prowadzimy zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych, co powoduje, że każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.