Loading...

Oferta dla domu

PROFESJONALNE OZONOWANIE MIESZKAŃ

Spełnienie norm sanitarnych oraz utrzymanie higieny jest szczególnie ważne w kontekście przebywania we wspólnej przestrzeni, bez narażania się na działanie szkodliwych bakterii i wirusów. Co więcej, istotne jest również zwalczanie nieprzyjemnych zapachów, które negatywnie wpływają na poczucie komfortu w mieszkaniach prywatnych czy też biurach, halach i magazynach. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest ozonowanie pomieszczeń, które w ostatnim czasie zyskało na popularności.

Aby w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie, zachowywać przez cały czas sterylne warunki, należy podjąć konkretne działanie. Gwarantem bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania przestrzeni domowej czy też biur i innych obiektów, jest regularne korzystanie z usług sprzątających. Jedną z nich jest np. profesjonalne ozonowanie. Jak to zrobić? Warto zapoznać się z ofertą firmy PERFEKT POLSKA, która oprócz tradycyjnego sprzątania świadczy także szereg innych czynności porządkowych, które przeprowadzane są w celu utrzymania czystości w pomieszczeniach.

Kiedy wskazane jest wykonanie ozonowania?

Panująca pandemia koronawirusa uzmysłowiła wielu osobom, jak istotna jest troska o higienę, a szczególnie systematyczne, staranne mycie rąk i dezynfekcja powierzchni. W przypadku dużych pomieszczeń, jak np. mieszkań czy biur, należy przeprowadzać ją w sposób szybki i jednocześnie dokładny. Można to osiągnąć, zamawiając profesjonalne ozonowanie. Taka usługa powinna zostać wykonana w przestrzeni, która musi być sterylna. Jest to m.in. kuchnia oraz każdy inny pokój bądź cały obiekt, w którym codziennie licznie przebywają ludzie. Bez wątpienia są to też biura, hale produkcyjne czy magazyny.

Co więcej, ozonowanie pomieszczeń warto przeprowadzić, kiedy unosi się w nich nieprzyjemny zapach. Często po zlikwidowaniu jego źródła, ten i tak pozostaje w powietrzu, wywołując niekorzystne wrażenie wśród osób przebywających w danym obiekcie. Jeżeli stawiasz przede wszystkim na czystość i schludny wygląd domowej oraz biurowej przestrzeni, wybierz PERFEKT POLSKA.

Profesjonalne ozonowanie mieszkania

W domach często znajdują się bakterie, roztocza i drobnoustroje, które mogą negatywnie wpływać na samopoczucie i zdrowie. Niektóre wywołują choroby, inne reakcje alergiczne, a jeszcze inne obniżają estetykę przestrzeni. Z tego względu warto wykonać ozonowanie mieszkania lub jego części – np. kuchni. To pozwoli pozbyć się szkodliwych mikroorganizmów, niezauważalnych gołym okiem. Częstym problemem, szczególnie w starych budynkach, bywają też pluskwy, czyli pasożyty, które gryzą. W tej sytuacji również zaleca się przeprowadzić profesjonalne ozonowanie mieszkania.

A co w przypadku, gdy borykasz się z przykrym zapachem? Czy istnieje sposób, by skutecznie się go pozbyć? Ten najczęściej spotyka się w pomieszczeniach, w których przygotowuje się jedzenie. Jeżeli zmagasz się z tym problemem, nie wahaj się i zamów ozonowanie kuchni.

Niezawodna usługa ozonowania biura

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, większość z nich posiada swoją siedzibę oraz biura, w których pracownicy wykonują powierzone im obowiązki. Z tego względu właściciele firm powinni szczególnie dbać o te pomieszczenia. PERFEKT POLSKA posiada 25 lat doświadczenia w usługach sprzątających, wśród których znajduje się również ozonowanie biur. Dzięki temu zabiegowi przestrzeń staje się nie tylko bardziej przyjaznym, a przede wszystkim bezpiecznym miejscem do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Co więcej, jest to też sposób, by pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Niewątpliwie warto więc przeprowadzać regularne ozonowanie biur i pozostałych pomieszczeń firmowych.

Zasady bezpieczeństwa

Wiele osób zastanawia się nad obowiązującymi środkami ostrożności podczas stosowania tej metody. Najważniejsze jest opuszczenie lokalu podczas wykonywania ozonowania mieszkania czy biura. Gaz, jakim jest ozon, ze względu na swoje właściwości, może stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzi i innych organizmów żywych. Co więcej, po wykonaniu usługi nie można od razu wejść do zdezynfekowanych przy wykorzystaniu tej metody pomieszczeń . Niezależnie więc od tego, czy zlecasz ozonowanie kuchni, całego mieszkania czy firmy, konieczne jest opuszczenie danej przestrzeni na czas wykonywania prac. Na początku warto też dowiedzieć się, czy nie będzie potrzeby powtórnego przeprowadzenia całej usługi. Tak bywa np. w przypadku likwidowania uciążliwych pluskiew. W pełni profesjonalne ozonowanie pomieszczeń w przestrzeni domowej – czy też biurowej – to najlepsza szansa na pozbycie się niebezpiecznych drobnoustrojów i przykrych zapachów!

Jeżeli odpowiadasz za czystość w domu lub firmie i szukasz oferty, która zapewnia usługi ozonowania biur, kuchni lub mieszkania przy użyciu wysokojakościowego sprzętu, postaw na PERFEKT POLSKA. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

FAQ

Co jest istotne w kontekście utrzymania higieny w wspólnej przestrzeni?
Spełnienie norm sanitarnych oraz utrzymanie higieny, zwalczanie nieprzyjemnych zapachów.

Kiedy warto wykonać ozonowanie pomieszczeń?
Gdy panuje nieprzyjemny zapach lub gdy trzeba zachować sterylne warunki, np. podczas pandemii.

Czego dotyczy profesjonalne ozonowanie oferowane przez PERFEKT POLSKA?
Ozonowanie pomieszczeń, w tym mieszkań, kuchni, biur, hal produkcyjnych i magazynów, w celu pozbycia się szkodliwych mikroorganizmów i nieprzyjemnych zapachów.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.