Loading...

Oferta dla domu

SPRZĄTANIE BALKONÓW

Balkon to funkcjonalna przestrzeń, a zarazem doskonałe miejsce do odpoczynku. Można na nim rozwieszać pranie, relaksować się, a także uprawiać ulubione rośliny. Niestety, nieosłonięte balkony, zwłaszcza w miastach, bardzo łatwo ulegają różnego rodzaju zabrudzeniom. W odpowiedzi na potrzebę zapewnienia należytego porządku i czystości w tego typu przestrzeniach, oferujemy sprzątanie balkonu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usługi.

Sprzątanie balkonu – kompleksowa i profesjonalna usługa

Liście, kurz, miejskie zanieczyszczenia, piasek wnoszony na butach, opady deszczu i śniegu – jest wiele aspektów, które przyczyniają się do zabrudzenia balkonu. Często również za sprawą gołębi taras przestaje być miejscem, w którym chętnie spędza się czas. Jako profesjonalna firma sprzątająca jesteśmy w stanie wyręczyć naszych klientów w tym zakresie, oferując standardowe sprzątanie balkonu oraz sprzątanie balkonu po gołębiach. Naszą kadrę tworzą osoby z wiedzą i doświadczeniem. W swojej codziennej pracy wykorzystują one wysokiej jakości środki czystości oraz specjalistyczne sprzęty. Dzięki temu – bez względu na to, jaki jest zakres sprzątania balkonu – prace przebiegają szybko, sprawnie, a ich efekty są zgodne z oczekiwaniami i ustaleniami. Dbamy o ekologię, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas czynności porządkowe i wykorzystywane do tego celu preparaty nie nadwyrężały środowiska naturalnego. Są również całkowicie bezpieczne dla użytkowników przestrzeni.

Sprzątanie balkonu – PERFEKT POLSKA

Sprzątanie balkonu po gołębiach , niesprzyjających warunkach atmosferycznych, pracach remontowych czy po prostu zabrudzeniach wynikających z użytkowania, wchodzi w zakres naszych usług. Jeśli chodzi o sprzątanie balkonu, gwarantujemy wysoki standard wykonania oraz terminowe przeprowadzenie prac, których zakres ustalany jest indywidualnie. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań czy ewentualnych wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zachęcamy do zlecania nam sprzątania balkonu!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.