Loading...

Oferta dla domu

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH

Utrzymanie porządku i czystości wspólnej przestrzeni w blokach mieszkalnych jest bardzo ważnym, a jednocześnie, trudnym zadaniem. W PERFEKT POLSKA doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego staramy się odpowiadać na potrzeby zarządców i mieszkańców tego typu budynków. Nasza oferta obejmuje m.in. profesjonalne sprzątanie klatek schodowych. Zadbamy o to, aby porządkowane przestrzenie prezentowały się nienagannie. Obszary naszego działania to Warszawa, Wrocław i Poznań. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego utrzymanie porządku na klatce schodowej jest istotne?

Sprzątanie klatek schodowych jest ważne głównie z dwóch powodów. Przede wszystkim dlatego, że czysta przestrzeń zwiększa estetykę, ale również ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców. W przypadku sytuacji kryzysowej często zostają wezwane służby takie, jak straż pożarna lub pogotowie ratunkowe. Osoby wykonujące swoje obowiązki podczas akcji ratunkowej najczęściej korzystają ze schodów. Czas w takim przypadku jest bardzo istotny, więc zanieczyszczenia lub śmieci pozostawione na klatce schodowej mogą znacznie utrudnić oraz spowolnić wykonywaną przez służby pracę. Taka sytuacja może nieść za sobą negatywne konsekwencje.

Regularne sprzątanie klatek schodowych wpływa także na bezpieczeństwo mieszkańców. W przypadku pożaru zachodzi konieczność szybkiego opuszczenia budynku, a brud lub pozostawione puste kartony mogą utrudnić sprawne przemieszczanie się. Jako firma sprzątająca klatki schodowe we Wrocławiu zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami, które pozytywnie przełożą się nie tylko na komfort, ale również zapewnienie czystości wspólnej przestrzeni, z której korzystają wszyscy mieszkańcy.

W jaki sposób przeprowadzane są prace porządkowe?

Wszystkie zlecenia wykonujemy starannie i dokładnie. Sprzątanie klatek schodowych składa się z kilku czynności. Najważniejsze jest dokładne posprzątanie posadzki. Pierwszym krokiem jest zamiatanie naniesionego piasku oraz usuwanie innych zanieczyszczeń z powierzchni. Następnie, konieczne jest umycie podłogi. W ten sposób można pozbyć się pozostałego pyłu oraz brudu. Sprzątanie klatek schodowych obejmuje zarówno dokładne czyszczenie balustrad, jak i poręczy. Zalega na nich nie tylko kurz, ale również innego rodzaju zanieczyszczenia, które wymagają odpowiedniego uprzątnięcia. Obowiązkowo, należy także wyczyścić parapety, drzwi, windy oraz umyć okna.

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą m.in. klatki schodowe we Wrocławiu. Podczas wszystkich prac porządkowych stosujemy jedynie sprawdzone środki chemiczne, dlatego finalny efekt zachwyci każdego.

Systematyczność to klucz do sukcesu

Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom oraz zadbać o odpowiedni wygląd wspólnej przestrzeni, sprzątanie klatki schodowej należy przeprowadzać regularnie. Zamiatanie oraz mycie powinno być wykonywane minimum raz w tygodniu. Szczególną uwagę należy zwrócić na parter oraz pierwsze piętra – tam zanieczyszczeń jest zdecydowanie najwięcej. Harmonogram sprzątania klatki schodowej ustalamy już na początku współpracy. Jeśli mieszkańcy zasugerują zmianę w umowie, dostosujemy się wówczas do wszelkich uwag.

Korzystając z naszych usług we Wrocławiu, można być pewnym, że klatka schodowa zostanie posprzątana dokładnie, starannie oraz w możliwie krótkim czasie. Wszystko dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i stosowaniu wysokiej jakości środków chemicznych, a także nowoczesnych urządzeń. Z jakości świadczonych przez nas usług zadowolone jest nieustannie powiększające się grono klientów.

Kompleksowe sprzątanie klatek schodowych

Tym, co zdecydowanie wyróżnia nas jako firmę świadczącą profesjonalne usługi sprzątania, jest przede wszystkim fakt, że na rynku działamy już od wielu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz stale poszerzana wiedza mają bezpośrednie przełożenie na standard naszej pracy. Dbamy o to, aby sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie odbywało się regularnie, jego poziom był jak najwyższy, a rezultaty zadowalające. Priorytetem naszej działalności jest bowiem troska o to, aby miejsca, którymi się opiekujemy, były czyste, a co za tym idzie – bezpieczne dla użytkowników. Pracę naszych specjalistów wspierają nowoczesne urządzenia oraz wysokiej jakości, sprawdzone środki czystości, za sprawą których efekt naszych prac jest zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów.

PERFEKT POLSKA – firma sprzątająca klatki schodowe

Nasza firma sprzątająca klatki schodowe zajmuje się zarówno obsługą mniejszych, jak i większych budynków mieszkalnych. Podejmujemy się zleceń o różnorodnym zakresie przeprowadzanych prac i różnej częstotliwości działania. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i odpowiedzieć na potrzeby osób zlecających nam wykonanie czynności porządkowych. W celu poznania szczegółów dotyczących współpracy, uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania czy rozwiązania ewentualnych wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi oraz zasugerujemy wybór najkorzystniejszych rozwiązań oraz usług. Gwarantujemy zadowolenie z jakości oferowanych świadczeń oraz efektu naszej pracy. Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym sprzątaniem klatki schodowej w bloku, zapraszamy do współpracy.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.