Loading...

Oferta dla domu

SPRZĄTANIE OGRODÓW

Sprzątanie ogrodów to usługa skierowana do osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o teren zielony wokół swojego budynku. Szczególnie chętnie wybierana jest przez właścicieli obszernych działek, których uporządkowanie zajmuje sporo czasu i wiąże się z dużym nakładem pracy. Sprzątanie ogrodów jest bowiem zajęciem wymagającym nie tylko wiedzy, ale i umiejętności. Zastosowanie odpowiednich preparatów i należyte podejście do roślin jest w tym wypadku kluczowe. Sama czystość nie wystarczy – konieczne są również bezpieczeństwo i ochrona terenu. Aby mieć pewność, że ogród zostanie uporządkowany w sposób spełniający najwyższe standardy, najlepiej powierzyć prace profesjonalistom z PERFEKT POLSKA.

Sprzątanie ogrodów – jak przebiega?

Co składa się na profesjonalne porządkowanie ogrodu? Wszystko zależy oczywiście od specyfiki i wielkości terenu zielonego, a także konkretnych oczekiwań klienta. Zwykle jednak sprzątanie ogrodów wykonywane przez firmę PERFEKT POLSKA obejmuje:

  • sprzątanie liści w ogrodzie;
  • zbieranie śmieci i odpadków;
  • porządkowanie klombów i kwietników;
  • grabienie liści;
  • koszenie trawy;
  • czyszczenie chodników, ścieżek i alejek;
  • podlewanie kwiatów i przycinanie krzewów.

Usługi związane ze sprzątaniem ogrodów łączą w sobie prace porządkowe z ogólną pielęgnacją terenu i roślin. W celu ustalenia zakresu działań konieczna jest indywidualna konsultacja z zespołem PERFEKT POLSKA.

Sprzątanie ogrodu po zimie – dlaczego jest takie ważne?

Kiedy najlepiej zlecić sprzątanie ogrodu? Najczęściej klienci zwracają się po pomoc w porządkowaniu terenów zielonych na przełomie zimy i wiosny, kiedy przyroda zaczyna budzić się do życia. Wtedy bowiem ogród znajduje się w najgorszym stanie i potrzebuje ekspresowego odświeżenia. Wtedy też ma to największy sens. W końcu to wiosną i latem spędza się w ogrodzie najwięcej czasu. Sprzątanie ogrodu po zimie obejmuje zwykle zdejmowanie zimowych osłon z roślin, porządkowanie rabatek oraz przycinanie krzewów i drzew. Ostatnia z tych czynności ma znaczenie nie tylko z powodów estetycznych, ale również ze względu na prawidłowy wzrost roślin po okresie uśpienia.

Sprzątanie ogrodów we Wrocławiu – porządek przez cały rok

Mimo, że klienci najczęściej korzystają z usług po zimie, cieszą się one popularnością również podczas pozostałych pór roku. Szczególnie ważnym okresem w ogrodnictwie jest wiosna. To wtedy sadzi się większość roślin. Żeby się przyjęły, konieczne jest zadbanie o nie w odpowiedni sposób. PERFEKT POLSKA to nie tylko firma sprzątająca ogrody. Potrafimy również zatroszczyć się w profesjonalny sposób o pielęgnację terenów zielonych. Niezależnie od tego, czy to dopiero początek wiosny, pełnia lata, czy jesień, część prac musi być wykonywana regularnie. Dotyczy to np. koszenia trawy oraz przycinania niektórych krzewów. Również tego typu czynności obejmuje oferowane przez PERFEKT POLSKA na terenie Wrocławia sprzątanie ogrodów. Sprawimy, że przydomowa przestrzeń, teren działkowy czy też wszelkie inne zielone obszary o charakterze ozdobnym, zachowają piękny i schludny wygląd przez cały rok.

Oferta PERFEKT POLSKA – firmy sprzątającej ogrody we Wrocławiu

Ważne jest, aby porządek w ogrodzie był zaprowadzony zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowaniem zasad ekologii. Tylko wtedy można cieszyć się efektem i być jednocześnie spokojnym, że nie szkodzi się, tylko pomaga środowisku naturalnemu. Dlatego warto skorzystać z usług sprzątania ogrodów, oferowanych przez profesjonalną firmę. PERFEKT POLSKA może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w tego typu usługach, dzięki czemu klient wybierając ofertę, może liczyć na najwyższą jakość świadczonych dla niego działań. Co ważne, nasi eksperci dysponują odpowiednią wiedzą, od czego rozpocząć wykonywanie prac porządkowych i na czym je zakończyć, tak aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Do sprzątania ogrodów na terenie Wrocławia wykorzystujemy profesjonalny sprzęt w postaci nowoczesnych urządzeń wysokiej jakości. Stosowane przez nas środki czyszczące lub przeznaczone do ochrony roślin są produktami ekologicznymi i w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego.

Profesjonalna firma sprzątająca ogrody – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Osoby, które zastanawiają się nad wynajęciem firmy sprzątającej ogrody, mogą zadawać sobie pytanie, czy rzeczywiście jest to warte swojej ceny. W końcu sprzątanie ogrodów nie wiąże się zwykle z bardzo skomplikowanymi zadaniami. Czy jest więc sens powierzać je specjalistom? Wszystko zależy od oczekiwań oraz wielkości terenu. W większości przypadków sprzątanie ogrodów przeprowadza się na dość rozległym terenie. Jest to czasochłonna i wymagająca fizycznie praca, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Konieczne podczas niej jest także wykorzystanie profesjonalnego sprzętu oraz dobór odpowiednich preparatów, które nie każdy posiada. Nie bez znaczenia pozostaje wiedza na temat utrzymania i pielęgnacji roślin. Z wyżej wymienionych względów zdecydowanie warto rozważyć zlecenie tego typu prac porządkowych firmie sprzątającej ogrody. Jako specjaliści tworzący zespół PERFEKT POLSKA zajmiemy się tym z najwyższą starannością i użyciem profesjonalnego sprzętu, co stanowi gwarancję zadowalającego efektu.

sprzątanie ogrodów

Korzyści z dbania o teren zielony

Weekendowy relaks, odpoczynek po pracy, zabawa z dziećmi na świeżym powietrzu – zadbana przydomowa przestrzeń daje szereg możliwości spędzania wolnego czasu, zarówno biernie, jak i aktywnie. Z tego względu warto zadbać o to, by ten teren był uporządkowany i wypielęgnowany przez cały rok. Nie mając odpowiedniej wiedzy, jak zrobić to właściwie, najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej ogrody we Wrocławiu. Nasz zespół zadba o to, by przebywanie w zielonych przydomowych oazach, a także urządzanie w nich zabaw i pikników stało się o wiele przyjemniejsze. Warto też pamiętać, że podwórko stanowi wizytówkę domu. Dlatego tak istotne jest, by estetycznie się prezentowało i było uporządkowane.

Niezależnie od wielkości zielonego terenu firma PERFEKT POLSKA zapewnia sprawne, a przy tym staranne i kompleksowe sprzątanie ogrodów. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.