Loading...

Oferta dla domu

SPRZĄTANIE PO BUDOWIE

Sprzątanie po budowie to zazwyczaj czasochłonny i żmudny proces, który wymaga dużego nakładu pracy. Większości osób kojarzy się jako nieprzyjemna konieczność, która niepotrzebnie wydłuża okres remontu czy innych prac konstrukcyjnych. W końcu po budowie bardzo często pozostaje mnóstwo odpadów i materiałów, które wymagają uprzątnięcia. Resztki gruzu, farb, płytek, tapet czy też ślady po kleju i zaprawach, zalegające w remontowanym mieszkaniu lub na placu budowy, to niestety codzienność. Czy istnieje jakiś sposób, aby tego uniknąć? Z pewnością tak! Sprzątanie domu po budowie oraz porządkowanie całej działki wystarczy zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej, której pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, umożliwiające szybkie i skuteczne poradzenie sobie ze skutkami remontu. Do takich należy właśnie PERFEKT POLSKA.

Sprzątanie domu po budowie – jak wygląda?


W ofercie usług firmy PERFEKT POLSKA znajduje się profesjonalne sprzątanie mieszkań po budowie. W jaki sposób je przeprowadzamy? Wszystko zależy oczywiście od typu budynku, zakresu wykonywanych prac oraz rozmiaru sprzątanego obiektu. Zwykle jednak sprzątanie mieszkań po budowie obejmuje m.in.:

 • mycie i doczyszczenie powierzchni schodów;
 • mycie okien, szklanych witryn, drzwi wraz z futrynami, klamkami i okuciami (z wcześniejszym zdjęciem folii zabezpieczających);
 • mycie balustrad;
 • mycie kaloryferów;
 • mycie zewnętrznej strony opraw oświetleniowych;
 • odkurzenie posadzki betonowej;
 • mycie drzwi wejściowych wraz z futryną, klamką i okuciami;
 • mycie kaloryferów;
 • mycie osprzętu elektryki i wentylacji;
 • mycie parapetów wraz ze zdjęciem folii ochronnej.
 • Wszystkie prace wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz wysokiej jakości preparatów, dobranych do odpowiedniego typu powierzchni. Dokładny zakres czynności ustalany jest po oględzinach i rozmowie z klientem.

Sprzątanie działki po budowie – na czym polega?


Jako profesjonalna firma sprzątająca PERFEKT POLSKA zajmujemy się nie tylko sprzątaniem mieszkań i domów, ale również całych działek po budowie. Na czym ono polega? Przede wszystkim – konieczna jest rozbiórka i oddanie prowizorycznego garażu lub składziku, odkurzenie i oczyszczenie podjazdów oraz alejek, a także zamówienie kontenera na odpady budowlane i uprzątnięcie posesji. Sprzątanie działki po budowie często obejmuje też demontaż tymczasowego ogrodzenia, które zostało postawione na czas prac konstrukcyjnych dla zabezpieczenia terenu. W jego ramach przeprowadza się ponadto uporządkowanie przedmiotów i obiektów, które mają docelowo znaleźć się na obszarze działki, m.in. ozdoby, kwietniki, fontanny itd.

Co cechuje pracę profesjonalnej firmy sprzątającej?


Decydując się na profesjonalne sprzątanie po budowie we Wrocławiu, oferowane przez firmę PERFEKT POLSKA, można być pewnym rzetelnego oraz dokładnego wykonania usługi. Doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy stosują sprawdzone środki chemiczne. Dysponują także bardzo dobrej jakości sprzętem. Dzięki temu sprzątanie po budowie trwa dużo krócej niż w przypadku samodzielnego wykonywania tej czynności.

Niezwykle istotną cechą firmy sprzątającej jest staranne wykonywanie usługi. Pracownicy z doświadczeniem zadbają o to, aby całe wnętrze zostało dokładnie uprzątnięte. Nie zostanie pominięty najmniejszy narożnik lub wnęka. Warto również pamiętać, że profesjonalne sprzątnie domu po budowie jest wykonywane z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Pracownicy firmy PERFEKT POLSKA posiadają m.in. odpowiednią odzież, która zadba o ich zdrowie w kontakcie ze środkami chemicznymi.

Jaki jest koszt wykonania usługi przez profesjonalną firmę?


Cena wykonania usługi, jaką jestsprzątanie domu po budowie, jest zróżnicowana. Koszt świadczenia jest zależny od wielu czynników. Jakie aspekty mają wpływ na cenę? Wszystko zależy od tego, ile czasu będzie potrzebne do oczyszczenia powierzchni. W tym przypadku bardzo duże znaczenie ma metraż. Im większa powierzchnia, tym sprzątanie będzie trwało dłużej. Szczególnie, jeśli stopień zabrudzenia jest duży, a zanieczyszczenia są trudne do usunięcia (np. pozostałości kleju).

Aby poznać koszt świadczenia, jakim jestsprzątanie po budowie, realizowanego we Wrocławiu przez firmę PERFEKT POLSKA, konieczne jest skontaktowanie się z przedstawicielem. Należy przedstawić swoje potrzeby, określić powierzchnię, którą należałoby oczyścić oraz podać lokalizację. Po omówieniu wszystkich szczegółów zlecenia, zostanie przygotowana indywidualna wycena za usługę sprzątania domu. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Jakie korzyści płyną z podjęcia współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą?


Sprzątanie po budowie , zrealizowane przez profesjonalną firmę PERFEKT POLSKA, pozwoli wykorzystać czas na inne czynności związane z wykończeniem mieszkania. Co więcej, specjaliści wykonają usługę znacznie szybciej niż osoba bez doświadczenia. Powód? Dysponują oni nie tylko wiedzą w zakresie wykonywanych usług, ale i potrzebnymi środkami czyszczącymi oraz sprzętem. Dzięki temu zlecający nie musi inwestować w produkty, które zostałyby wykorzystane jednorazowo do sprzątnięcia domu.

Warto również pamiętać, że wyszkolona kadra pracowników jest doskonale zaznajomiona z różnymi środkami chemicznymi oraz urządzeniami i wie, w jaki sposób ich używać, aby były skuteczne i bezpieczne dla różnych powierzchni. Ich nieumiejętne wykorzystanie może bowiem doprowadzić do uszkodzenia np. ścian lub podłóg. Postawienie na ofertę profesjonalnej firmy sprzątającej to gwarancja usługi wykonanej na najwyższym poziomie.

Sprzątanie po budowie z PERFEKT POLSKA


Sprzątanie po budowie wiąże się z wieloma niedogodnościami. To czaso- i pracochłonne zadanie, które najlepiej powierzyć profesjonalistom, by zaoszczędzić sobie stresu i szybciej cieszyć się finałem całego projektu. Sprawne, szybkie, a co najważniejsze, efektywne przeprowadzenie prac, jest możliwe dzięki naszym wysokim kwalifikacjom, ogromnemu, bo ponad 25-letniemu doświadczeniu oraz najnowocześniejszym sprzętom i wysokiej jakości środkom czystości, wykorzystywanym podczas wszystkich czynności. Z usług PERFEKT POLSKA mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Nie ma znaczenia czy chodzi o posprzątanie prywatnego domu po budowie, czy też firmy – do każdego zlecenia podchodzimy ze skrupulatnością i zapałem.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej sprzątanie po budowie!

sprzątanie po budowie

 FAQ

Co oferuje firma PERFEKT POLSKA w zakresie sprzątania po budowie?

Profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz całych działek po budowie.

Jakie czynności obejmuje sprzątanie mieszkań po budowie według firmy PERFEKT POLSKA?
Mycie okien, drzwi, balustrad, kaloryferów, odkurzenie posadzki betonowej, mycie osprzętu elektryki i wentylacji, mycie parapetów.

Jakie czynności wykonuje firma PERFEKT POLSKA podczas sprzątania działki po budowie?
Demontaż tymczasowego ogrodzenia, zamówienie kontenera na odpady budowlane, odkurzenie i oczyszczenie podjazdów oraz alejek, uporządkowanie przedmiotów i obiektów.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.