Loading...

Oferta dla domu

SPRZĄTANIE PO IMPREZACH

Organizacja imprez, w tym tych na masową skalę, zobowiązuje, aby zatroszczyć się o wszystkie możliwe aspekty, w tym również o należyte uporządkowanie przestrzeni po zakończonym wydarzeniu. Specyfika i miejsce odbywania się tego typu spotkań sprawiają, że przywrócenie im stanu sprzed koncertu czy festiwalu wymaga wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Służymy fachową pomocą w tym zakresie, oferując kompleksowe sprzątanie po imprezach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Profesjonalne sprzątanie po imprezach masowych

Usługi z zakresu sprzątania świadczymy nieprzerwanie od 1993 roku. Przez te wszystkie lata udało nam się nie tylko doskonale poznać potrzeby i oczekiwania klientów, ale także wypracować takie rozwiązania, które gwarantują efektywność i zadowolenie. Dzięki temu nawet sprzątanie po imprezach masowych nie stanowi dla nas trudności. Z takimi zadaniami radzimy sobie równie szybko i sprawnie, a przede wszystkim skutecznie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego powierzając nam sprzątanie po imprezach, można mieć pewność, że przeznaczony do zorganizowania masowego wydarzenia obszar na powrót będzie prezentował się nienagannie. Wysoki standard usług wynika nie tylko z doświadczenia i zaangażowania naszych pracowników, ale także wysokiej jakości środków czystości i nowoczesnych urządzeń. Ekologia nie jest dla nas tylko modnym hasłem, ale kwestią priorytetową. Właśnie dlatego wykorzystywana przez nas chemia gospodarcza jest sprawdzona i bezpieczna dla użytkowników oraz środowiska naturalnego.

PERFEKT POLSKA – firma sprzątająca imprezy masowe

Od niemal 30 lat, w ramach współpracy z klientami indywidualnymi i firmami, przeprowadzamy profesjonalne i kompleksowe prace porządkowe. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć sprzątania po imprezach masowych. Niezmiennie dbamy o to, aby współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron. Do powierzonych nam zadań zawsze podchodzimy indywidualnie i rzetelnie, realizując wszelkie zlecenia odpowiedzialnie i terminowo.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą sprzątającą imprezy masowe!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.