Loading...

Oferta dla domu

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Każdy remont to ogromne wyzwanie. Prace bardzo często trwają od paru tygodni do nawet kilku miesięcy, a po zakończeniu wszelkich działań konieczne jest gruntowane uporządkowanie przestrzeni. Sprzątanie mieszkania po remoncie jest wymagającą i czasochłonną czynnością, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy doprowadzą pomieszczenia do porządku w szybki i profesjonalny sposób. Taką usługę w swojej ofercie posiada firma PERFEKT POLSKA.

Sprzątanie po remontach w mieszkaniu – przeciwieństwo codziennych porządków

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak duża jest różnica pomiędzy codziennie osadzającym się kurzem, a pyłem po remoncie. Niestety, nie jest to ten sam rodzaj brudu. Kurz powstały w wyniku prac remontowych osadza się w każdym możliwym miejscu – na parapetach, urządzeniach RTV oraz regałach z książkami. Pył zbiera się w ogromnych ilościach i jest bardzo trudny do usunięcia. Wyjątkowo uciążliwe są też wszelkiego rodzaju plamy po farbie, gładzi lub gipsie. Aby nie uszkodzić powierzchni, na której się znajdują, potrzebne są odpowiednie środki, narzędzia oraz doświadczenie. Sprzątanie domu po remoncie to zadanie, które warto powierzyć specjalistom, takim jak pracownicy firmy PERFEKT POLSKA. Jest do doskonałe rozwiązanie oszczędzające czas, nerwy oraz skutkujące idealnie czystymi pomieszczeniami.

Sprzątanie biura po remoncie – zleć trudną i czasochłonną pracę profesjonalistom

Decydując się na remont powierzchni biurowej, należy przemyśleć kwestie uporządkowania przestrzeni po zakończeniu prac. Poremontowe czynności są bardzo czasochłonne, ponieważ należy dokładnie, kilkukrotnie oczyścić każdy kąt oraz wszystkie powierzchnie. Z tego powodu warto rozważyć skorzystanie z usług sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzątaniem biura po remoncie. Firma PERFEKT POLSKA jest obecna na rynku od prawie 30 lat, a z naszej oferty skorzystało wiele znanych małych i dużych bizesów. Doświadczenie zdobywane latami pozwala nam na szybkie oraz dokładne przeprowadzenie wszelkich prac, mających na celu doprowadzenie powierzchni biurowej do takiego stanu, w którym pracownicy będą mogli wykonywać swoje obowiązki, w komfortowych warunkach. W naszej ofercie znajduje się także usługa sprzątania klatki schodowej – po remoncie również tam osadza się wiele zanieczyszczeń, które należy uprzątnąć.

PERFEKT POLSKA – najlepsza firma sprzątająca po remontach!

Wieloletnie doświadczenie, grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, sprawdzone, ekologiczne środki czyszczące oraz wysokiej klasy urządzenia – to filary firmy PERFEKT POLSKA. Te cztery czynniki gwarantują osiągnięcie doskonałych efektów. Sprzątanie po remontach, przeprowadzone przez profesjonalną firmę, wiąże się nie tylko z oszczędnością czasu oraz wygodą – jest to również niezwykle bezpieczne rozwiązanie. Pracownicy firmy PERFEKT POLSKA stosują odpowiednie środki ochrony osobistej, a także używają produktów zgodnie z zaleceniami producenta. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową, w celu otrzymania informacji dotyczącej zakresu usług oraz wyceny.

Postaw na komfort i profesjonalizm. Ciesz się idealnie czystą przestrzenią po remoncie domu lub biura!

Remont to jedno z najbardziej wymagających i czasochłonnych zadań, z jakimi muszą zmierzyć się właściciele nieruchomości. Bez względu na to, czy przeprowadzony został gruntowny remont, czy zaledwie odświeżenie pomieszczeń, sprzątanie po remontach to niełatwy proces. Dobrym rozwiązaniem jest więc zatrudnienie profesjonalnej firmy sprzątającej, która w fachowy sposób oczyści przestrzeń z wszelkich pozostałości po pracach budowlanych.

Doświadczenie i pasja — profesjonalna firma sprzątająca po remontach

Sprzątanie po remontach jest procesem, który wymaga nie tylko specjalistycznych umiejętności, lecz również odpowiednich narzędzi i chemii czyszczącej. PERFEKT POLSKA to firma sprzątająca po remontach, która pracuje m.in. we Wrocławiu, Warszawie oraz Poznaniu i oferuje szeroki zakres usług związanych z porządkowaniem pomieszczeń po remontach. Działamy na rynku od ponad 25 lat, a w naszym zespole pracują doświadczeni fachowcy, którzy potrafią poradzić sobie z każdym rodzajem bałaganu. Stale aktualizujemy ofertę, biorąc pod uwagę nie tylko najnowocześniejsze, w pełni ekologiczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, ale przede wszystkim zmieniające się potrzeby naszych klientów.

Ozonowanie — ekologia i jakość

Oferowane przez naszą firmę sprzątającą po remontach we Wrocławiu usługi obejmują m.in.:

kompleksowe czyszczenie mebli i trudno dostępnych powierzchni;
zadbanie o czystość przestrzeni użytku publicznego i przestrzeni handlowych;
profesjonalne sprzątanie po remontach.
PERFEKT POLSKA korzysta ze specjalistycznych, wysokiej jakości środków czyszczących oraz profesjonalnego sprzętu najwyższej klasy. Jako firma zaangażowana w ochronę środowiska używamy wyłącznie wyselekcjonowanych, ekologicznych produktów.

Jedną z innowacyjnych usług oferowanych przez naszą firmę jest sprzątanie przy użyciu ozonu. Gaz ten skutecznie usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy, bakterie i wirusy z powierzchni i powietrza, a także — co jest szczególnie przydatne w przypadku sprzątania po remoncie — niweluje wszelkie nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia organiczne. Metoda ta jest również bezpieczna dla środowiska, co zapewnia skuteczne i dokładne sprzątanie – z jednoczesną dbałością o naszą planetę.

sprzątanie po remoncie

Sumienność i elastyczność — obsługa klienta na najwyższym poziomie

PERFEKT POLSKA to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w oczyszczeniu remontowanej powierzchni. Sprzątanie po remontach we Wrocławiu to nasza specjalność. Oferujemy skuteczne, dokładne i konkurencyjne usługi – w dogodnym, dopasowanym do konsumentów terminie. Wiele naszych możliwości z pewnością odpowie na większość indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi klienta – fachowcy PERFEKT POLSKA to otwarci, przyjaźni i pomocni profesjonaliści. Naszym głównym celem jest satysfakcja odbiorców oraz sprostanie ich oczekiwaniom.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i skorzystania z usług rzetelnej i profesjonalnej firmy sprzątającej po remontach we Wrocławiu.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.