Loading...

Oferta dla domu

SPRZĄTANIE STRYCHÓW I PIWNIC

Strych to dodatkowa przestrzeń w domu, która zazwyczaj pełni funkcję miejsca do przechowywania. Musi się zatem cechować funkcjonalnością, a dostęp do wszystkich przedmiotów nie powinien być w żaden sposób ograniczony. Warto zadbać tam również o porządek i czystość. Podobnie rzecz ma się z piwnicą. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy tego typu pomieszczenia są bardzo duże lub prace przeprowadzane we własnym zakresie okazują się niemożliwe? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, obejmujących sprzątanie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychu – wsparcie w pracach porządkowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kompleksowe posprzątanie strychu lub piwnicy, zwłaszcza wtedy, gdy przestrzeń jest duża lub bardzo zaniedbana, może przysporzyć trudności. Tego typu czynności są czasochłonne, a nakład niezbędnej do wykonania pracy wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym. Jako profesjonalna firma sprzątająca wychodzimy naprzeciw takim trudnościom, oferując sprzątanie strychu czy piwnicy. Korzystając z naszej oferty, można mieć pewność najwyższego standardu usług świadczonych przy użyciu jakościowych środków czystości oraz nowoczesnych urządzeń. Stanowi to gwarancję skuteczności, a przy tym bezpieczeństwa dla użytkowników przestrzeni oraz środowiska naturalnego. Nasza firma działa na rynku od niemal 30 lat, co ma przełożenie na rozległą wiedzę i doświadczenie, umożliwiające oferowanie usług nadoskonałym poziomie. Sprzątanie strychów i piwnic jest zatem w naszym wykonaniu efektywne, a zarazem ekologiczne.

Sprzątanie strychów i piwnic – PERFEKT POLSKA

Jeśli chodzi o sprzątanie strychu, zakres przeprowadzanych prac porządkowych każdorazowo ustalany jest indywidualnie. Dbamy o ich terminowe i rzetelne wykonanie. Od 1993 roku grono zadowolonych, a tym samym wielokrotnie korzystających z naszych usług klientów stale się poszerza. Warto do niego dołączyć i cieszyć się zadbaną i sprzyjającą wygodnemu życiu przestrzenią użytkową.

Zapraszamy do współpracy w zakresie profesjonalnego i kompleksowego sprzątania strychów i piwnic!

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.