Loading...

Oferta dla domu

WYWÓZ I UTYLIZACJA STARYCH MEBLI

Choć meble to część wyposażenia, które zwykle służy latami, czasami wskazana jest jego wymiana. Może to być spowodowane powstałymi podczas użytkowania zniszczeniami lub panującą obecnie modą. Domownicy decydują się często także na zmianę aranżacji. Nowoczesne, urządzone zgodnie z aktualnymi designerskimi trendami mieszkanie to dziś marzenie oraz cel wielu osób. Aby to osiągnąć, przydatne okazują się usługi wywozu starych mebli. W wielu przypadkach trudno zająć się tym samodzielnie. Nie każdy bowiem posiada samochód lub po prostu nie ma czasu zająć się utylizacją tego typu odpadów. Nie wszyscy też wiedzą, gdzie oddać stare meble.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi firma PERKEKT POLSKA, która nie tylko oferuje profesjonalne usługi sprzątające, lecz także wykonuje dodatkowe zlecenia. Kompleksowa oferta obejmuje m.in.odbiór starych mebli od klienta oraz ich utylizację. Dzięki temu nie musisz się martwić, co zrobić z wielkogabarytowymi odpadami, samodzielnie dokonywać ich transportu oraz likwidacji. Nasza firma, która działa na rynku już od ponad 25 lat, z chęcią wykona to zadanie za Ciebie!

Jak zgodnie z przepisami prawa pozbyć się starych mebli?

Szafy, łóżka, komody czy wszelkie inne wielkogabarytowe elementy wyposażenia mieszkania, są najczęściej wymieniane przy okazji remontu, przeprowadzki lub wprowadzenia się nowego lokatora. Często pojawia się wówczas pytanie, co zrobić z poprzednimi elementami umeblowania. Otóż likwidacja mebli nie może polegać na wyniesieniu ich na pobliski śmietnik. Według przepisów prawa tego typu odpady powinny być odpowiednio utylizowane, a zadba o to specjalizująca się w takich usługach firma. Dzięki temu nie tylko bezproblemowo uporasz się z wywozem starych mebli, lecz zyskasz pewność, że postępujesz w pełni legalnie. Warto skorzystać z usługi, jaką jest odbiór i profesjonalna utylizacja starych mebli. To szybkie i zarazem wygodne rozwiązanie.

Niezawodne wsparcie podczas remontów

Domowa przestrzeń powinna być przytulnym miejscem, w którym można czuć się komfortowo i swobodnie. Duże znaczenie ma więc aranżacja wnętrz, którą warto od czasu do czasu zmienić – czy to z powodu powstałych w wyniku użytkowania wyposażenia zniszczeń, czy chęci dopasowania do aktualnych trendów. Często przeprowadzane prace remontowe wiążą się z likwidacją mebli, które nie spełniają już oczekiwań. Co należy zrobić, aby wielkogabarytowe odpady nie trafiły na śmietnik, lecz zostały odpowiednio zutylizowane? Idealnym rozwiązaniem jest wywóz starych mebli oraz ich likwidacja, zorganizowane przez doświadczoną w tego typu działaniach firmę. Dzięki temu ważna część remontu przebiegnie w sprawny i wygodny sposób.

Jeśli nie wiesz, gdzie oddać stare meble lub nie masz możliwości zająć się ich właściwą utylizacją we własnym zakresie, powierz to zadanie ekspertom i zacznij ponownie zagospodarowywać domową przestrzeń!

Fachowa pomoc przy przeprowadzkach

Zmiana mieszkania na nowe? A może chęć pozbycia się mebli pozostawionych po poprzednich lokatorach? To sytuacje, które wzbudzają zwykle wiele emocji. Z jednej strony jest radość i podekscytowanie przed urządzeniem się w innym miejscu. Z drugiej natomiast pojawia się mnóstwo pytań i wątpliwości, jak chociażby, gdzie oddać stare meble? Nie każdy ma możliwość samodzielnie zająć się ich przetransportowaniem do punktu, w którym zostaną zutylizowane. Stąd popularność firm, które świadczą usługi ich odbioru od klientów i odpowiedniej utylizacji.

Przede wszystkim nie wolno wyrzucać wielkogabarytowych odpadów wraz z innymi, codziennymi, gdyż osiedlowy śmietnik nie jest dla nich właściwym, z punktu widzenia aktualnie obowiązujących przepisów prawa, miejscem. Zamawiając usługę, jaką jest profesjonalna likwidacja mebli, masz pewność, że nie przyczyniasz się do zaśmiecania środowiska, a odpady zostaną regulaminowo zutylizowane.

Szeroki zakres usług

Nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych korzysta się z usług odbioru starych mebli i ich likwidacji. Często tego typu działania są prowadzone także w różnego rodzaju lokalach użytkowych, magazynach oraz biurach. Gdy do opróżnienia jest wiele pomieszczeń firmowych, trudno samodzielnie poradzić sobie z wywozem wielkogabarytowych odpadów. Warto wówczas skorzystać z usług utylizacji starych mebli, którą oferuje PERFEKT POLSKA. Służbowa przestrzeń w szybki i sprawny sposób może zostać przygotowana do prac remontowych lub też zaaranżowana według nowych pomysłów i trendów. Dzięki temu magazyny, biura czy inne lokale użytkowe mają szansę stać się nowoczesne i komfortowe.

Zastanawiasz się, jak zgodnie z prawem pozbyć się niepotrzebnych odpadów wielkogabarytowych? Wybierz ofertę PERFEKT POLSKA, w której proponowane są profesjonalne usługi odbioru starych mebli oraz ich zgodnej z przepisami prawa utylizacji.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, podejmujemy się każdego, nawet najbardziej nietypowego zadania i podchodzimy w sposób indywidualny do każdego klienta. Zachęcamy do kontaktu! 

FAQ

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy PERKEKT POLSKA?
Firma PERKEKT POLSKA oferuje kompleksowe usługi sprzątające, w tym odbiór starych mebli od klienta oraz ich utylizację. Dzięki temu klient nie musi samodzielnie dokonywać transportu i likwidacji mebli.

Jak zgodnie z przepisami prawa pozbyć się starych mebli?
Likwidacja mebli nie może polegać na wyniesieniu ich na pobliski śmietnik. Zgodnie z przepisami prawa, tego typu odpady powinny być odpowiednio utylizowane przez specjalizującą się w takich usługach firmę.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy do utylizacji starych mebli podczas remontów?
Wywóz starych mebli oraz ich likwidacja, zorganizowane przez doświadczoną w tego typu działaniach firmę, to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy się pozbyć starych mebli podczas remontu, co pozwala przebiegnąć remont w sposób sprawny i wygodny.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.