Loading...

Oferta dla firm

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE DACHÓW

Powierzchnia dachu to miejsce sprzyjające rozwojowi różnego rodzaju mchów, grzybów oraz porostów. Mycie dachów we Wrocławiu to oferta firmy PERFEKT POLSKA skierowana do tych, którzy chcą zadbać nie tylko o wygląd swojego budynku, ale także utrzymać go w jak najlepszym stanie przez bardzo długi czas. Dach w dużym stopniu odpowiada za estetykę całości gmachu, stanowiąc jego wizytówkę. Z tego względu tak ważne jest, aby zadbać o jego nienaganny wygląd. Czyszczenie dachów we Wrocławiu to jedna z usług świadczonych przez firmę PERFEKT POLSKA, która jest obecna na rynku od ponad 25 lat. Warto zapoznać się z naszą ofertą!

Jak wygląda proces usuwania mchu z dachu?

Dobór metody usuwania zanieczyszczeń z dachu zależy od rodzaju i stopnia zabrudzenia. W wielu przypadkach najlepiej sprawdza się myjka wysokociśnieniowa. Takie urządzenie nie doprowadzi do uszkodzenia pokrycia, ale zapewni dokładne usunięcie różnego rodzaju zanieczyszczeń. W czynnościach zmierzających do wyczyszczenia trudnych zabrudzeń, w tym np. sadzy, wykorzystywane są odpowiednie środki chemiczne. Podobne działania przeprowadza się w zakresie czyszczenia dachu pokrytego dachówką ceramiczną. Należy pamiętać zarówno o czyszczeniu, jak i konserwacji dachów. Dzięki temu efekt utrzyma się dłużej, a pokrycie nie ulegnie uszkodzeniu. Korzystając z pomocy specjalistów takich, jak pracownicy naszej firmy sprzątającej we Wrocławiu PERFEKT POLSKA, można być pewnym, że wszystkie podjęte działania będą odpowiednio dopasowane do rodzaju oraz stopnia zabrudzenia, a także specyfiki pokrycia dachowego.

Czy można wykonać czyszczenie dachu z rdzy?

Dach jest narażony na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, między innymi promieniowania słonecznego, deszczu i śniegu. Takie czynniki mogą przyczyniać się do powstania rdzy, która może z kolei doprowadzić do osłabienia konstrukcji pokrycia. Aby temu zapobiec, należy odpowiednio zabezpieczyć dach. Jeśli powierzchnia wymaga ponownego malowania oraz wzmocnienia, najpierw trzeba oczyścić dach z rdzy. Oprócz tego należy dokładnie usunąć wszelkie zabrudzenia – pył, brud oraz różnego rodzaju naloty. Dopiero po wykonaniu tych czynności można odtłuścić powierzchnię i przystąpić do jej malowania i zabezpieczenia przed ponownym pojawieniem się rdzy.

Ze względu na konieczność bardzo dokładnego oczyszczenia, warto skorzystać z pomocy specjalistów. W firmie PERFEKT POLSKA świadczymy usługę, jaką jest mycie dachu we Wrocławiu m.in. z rdzy. Nasi doświadczeni specjaliści starannie oraz kompleksowo usuną wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu powierzchnia dachu będzie znowu prezentować się estetycznie.

Czyszczenie dachów – zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom

Mycie dachówki Wrocław to zadanie wymagające umiejętności, a przy tym dobrego zabezpieczenia technicznego. Z tego względu najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy oferowanej przez profesjonalistów. W PERFEKT POLSKA swoje usługi świadczymy już od ponad 25 lat. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie klientów oraz wiedzę i ogromne doświadczenie. Podczas czyszczenia dachu z mchu lub rdzy, nasi wykwalifikowani pracownicy wykorzystują najskuteczniejsze środki oraz nowoczesny sprzęt. Dzięki temu usługa jest wykonana sprawnie oraz starannie, a efekt z pewnością zachwyci zleceniodawcę.

Poza czyszczeniem dachów, w naszej ofercie można znaleźć również wiele innych usług, jak sprzątanie biur, magazynów oraz domów. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o porządek i dobry wygląd całego domu oraz jego posesji – skorzystaj także z poniższych ofert: 

Zapraszamy do współpracy w zakresie czyszczenia dachów!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.