Loading...

Oferta dla firm

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE ELEWACJI

Zewnętrzne ściany budynku są nieustannie narażone na negatywne działanie czynników atmosferycznych, stąd też mycie elewacji we Wrocławiu, jakie oferuje firma PERFEKT POLSKA, warto wykonywać regularnie dla zachowania estetycznego wyglądu budynku. Odpowiednia pielęgnacja korzystnie wpłynie na wygląd budynku oraz zabezpieczy go przed pojawieniem się grzybów lub pleśni. Jako firma PERFEKT POLSKA od wielu lat specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu, w tym m.in. w czyszczeniu elewacji budynków. Dlaczego warto skorzystać z takich usług? Powodów jest wiele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego czyszczenie elewacji budynków jest tak ważne?

Zewnętrzny wygląd budynku to wizytówka całej posesji. Z tego powodu tak ważne jest, aby elewacja byłą utrzymana w doskonałym stanie. Warto również wspomnieć o tym, że zaniedbanie tego elementu budynku może doprowadzić do poważniejszych skutków, nie tylko w zakresie estetyki. Elewacja jest nieustannie narażona na działanie warunków pogodowych. Nieusuwanie powstałych zabrudzeń może doprowadzić do uszkodzenia tynku, a w takim wypadku wilgoć może dostać się do wnętrza budynku. Czyszczenie elewacji we Wrocławiu przeprowadzone przez profesjonalistów jest bezpieczne oraz skuteczne. Specjaliści tworzący zespół PERFEKT POLSKA zadbają o każdą powierzchnię, zapewniając jej estetyczny wygląd. Nasza wiedza i doświadczenie – w połączeniu z wysokiej jakości środkami oraz nowoczesnymi urządzeniami – pozwalają na skuteczne oczyszczenie elewacji nawet z graffiti.

Czyszczenie elewacji drewnianej – czy to bezpieczne?

Nie tylko budynki murowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Czyszczenie elewacji budynków we Wrocławiu dotyczy również zabudowy drewnianej. Aby ten naturalny surowiec zachował piękny wygląd oraz nie utracił swoich cennych właściwości, konieczne jest zadbanie o odpowiednią konserwację. Działanie promieniowania UV powoduje blaknięcie powierzchni, a podwyższona wilgotność prowadzi do powstania nieestetycznie wyglądającego nalotu. W takim przypadku konieczne jest podjęcie pewnych działań. Czyszczenie elewacji drewnianej pozwoli na skuteczne usunięcie wszelkiego rodzaju plam, zabrudzeń oraz osadów. Dzięki temu właściciel domu czy innego budynku będzie mógł na powrót cieszyć się wyjątkowym wyglądem elewacji. Posiadamy odpowiednie środki myjące, które pozwolą na usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń z drewnianej elewacji. Dzięki temu budynek znów będzie przykuwał uwagę przechodniów. Aby kompleksowo zadbać o cały obiekt, warto również zlecić nam mycie dachów we Wrocławiu

Dlaczego warto skorzystać z usług świadczonych przez profesjonalistów?

Firma sprzątająca we Wrocławiu PERFEKT POLSKA jest obecna na rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy ogromną liczbę zleceń oraz zdobyliśmy grono zaufanych i oddanych klientów. Profesjonalne podejście, wykorzystanie specjalistycznych preparatów oraz opartych na nowoczesnej technologii maszyn czyszczących pozwala naszym pracownikom na usunięcie wielu rodzajów zanieczyszczeń, dzięki czemu właściciele budynków mogą cieszyć się przepiękną elewacją. W zakresie świadczonych przez nas usług można znaleźć nie tylko czyszczenie elewacji domu, ale również sprzątanie mieszkań, hali produkcyjnych czy biur, a także czyszczenie posadzek we Wrocławiu oraz czyszczenie wykładzin na terenie miasta Wrocław

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.