Loading...

Oferta dla firm

PROFESJONALNE ODŚNIEŻANIE CHODNIKÓW

Zima to bardzo intensywny czas, gdy w sposób szczególny należy zadbać o naszą posesję oraz o najbliższą okolicę. Należy wówczas przeprowadzić szereg czynności, które zapewnią wszystkim osobom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. W ramach naszych działań oferujemy m.in. odśnieżanie chodników. Prowadzone realizacje wykonujemy nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale również dla firm i przedsiębiorstw. Czynności odśnieżania gwarantujemy zarówno wewnątrz posesji, jak bezpośrednio przed nią, co powoduje, że przechodnie są w odpowiedni sposób chronieni przed poślizgnięciem i upadkiem nawet w czasie bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Odśnieżanie chodników - obowiązek każdego właściciela posesji

Nie każdy o tym wie, ale obowiązek odśnieżenia chodnika spoczywa na każdym właścicielu posesji, która ma bezpośredni kontakt z chodnikiem, po którym poruszają się przechodnie. Zgodnie z prawem budowlanym, za bezpieczny dla użytkowników stan chodników odpowiada właściciel lub zarządca nieruchomości. Trzeba o tym pamiętać przez cały rok, dlatego konieczne jest nie tylko odśnieżanie, ale również sprzątanie śliskich liści czy usuwanie wszelkich usterek mechanicznych w powierzchni chodnika.

Oferta PERFEKT POLSKA jest skierowana do właścicieli posesji chcących powierzyć nam odśnieżanie chodnika. W swojej kadrze posiadamy pracowników, którzy są w stanie dostosować się nawet do najbardziej niestandardowych realizacji. W czasie pracy korzystamy z nowoczesnych sprzętów i profesjonalnych urządzeń, które powodują, że wszelkie czynności są wykonywane w dokładny i szybki sposób. Korzystamy nie tylko z łopat ręcznych, ale również z nowoczesnych odśnieżarek, które powodują, że prowadzone realizacje mogą być wykonywane na bardzo dużych terenach.

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest przede wszystkim nowoczesne zaplecze maszynowe oraz kadra doświadczonych pracowników, gotowych podjąć się każdej realizacji. Podczas naszych działań korzystamy ze specjalnych środków przyjaznych środowisku, dzięki czemu wykonywane czynności spełniają wszelkie standardy ekologii.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najbardziej optymalnych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających Klientów zarówno pod względem dokładności, jak i szybkości działania. Od teraz, jeśli tylko chcesz w odpowiedni sposób zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, gości czy klientów, możesz skontaktować się z nami, a my zajmiemy się przygotowaniem posesji w taki sposób, by była odpowiednio zabezpieczona przed ryzykiem poślizgnięcia się w czasie intensywnych opadów śniegu.

Nie czekaj i już teraz postaw na znakomitej jakości usługi gwarantujące najwyższy stopień bezpieczeństwa na Twojej posesji. Wszelkie prowadzone czynności są wykonywane przez nas z poszanowaniem obowiązujących norm i standardów.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.