Loading...

Oferta dla firm

PROFESJONALNE ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że aby wszelkiego rodzaju budynki mieszkalne, komercyjne i przemysłowe były odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem lub uszkodzeniem, należy o nie we właściwy sposób zadbać. Jednym ze sposobów uchronienia domu lub hali magazynowej przed katastrofą budowlaną jest odśnieżanie dachów. Nie każdy o tym wie, ale zalegający na budynku śnieg może ważyć od 30 do nawet 200 kilogramów na każdy metr kwadratowy. Łatwo więc zauważyć, że tak ogromne obciążenie jest bardzo niebezpieczne dla całej konstrukcji budynku, która może nie poradzić sobie z tak dużym obciążeniem. Podczas intensywnych opadów na powierzchni całego dachu waga śniegu może sięgać od kilku do nawet kilkudziesięciu ton. W takiej sytuacji nie warto czekać i należy jak najszybciej postawić na sprawdzone rozwiązania.

Firma odśnieżająca dachy

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się profesjonalnym odśnieżaniem dachów. Swoje usługi prowadzimy zarówno na rzecz osób indywidualnych, jak i na potrzeby firm, urzędów oraz podmiotów komercyjnych. W pracy korzystamy ze specjalistycznych urządzeń i narzędzi, które powodują, że prowadzone przez nas realizacje są wykonywane w najbardziej profesjonalny i fachowy sposób.

Kadra doświadczonych pracowników sprawia, że wszelkie wykonywane przez PERFEKT POLSKA czynności są przeprowadzane w bardzo bezpieczny sposób. Pracownicy na dachu są w odpowiedni sposób zabezpieczeni linami, których zadaniem jest uchronienie ich przed niebezpiecznymi sytuacjami w czasie prowadzonych czynności. Dodatkowo, specjalna odzież robocza (przede wszystkim obuwie) zapobiega poślizgnięciu się na dachu. Oprócz tego nasi pracownicy wyposażeni są w kaski ochronne gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, takim jak na przykład odśnieżarki, które powodują, że realizacje nawet na bardzo dużych dachach są wykonywane w wydajny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W swojej pracy korzystamy ze specjalistycznych środków, które są ekologiczne i przyjazne naturze. Jest to aspekt, który zdecydowanie wyróżnia nas na rynku firm zajmujących się odśnieżaniem dachów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Od nas, jako od firmy odśnieżającej dachy, mogą Państwo oczekiwać przede wszystkim profesjonalizmu, bezpieczeństwa oraz szybkiego działania. Przeprowadzone w ostatnich latach liczne realizacje powodują, że z pewnością każda z osób będzie usatysfakcjonowana z wykonywanych przez nas czynności. Na co dzień korzystamy ze specjalistycznych sprzętów, a po skończonej usłudze na posesji pozostawiamy czystość i porządek. Nasi pracownicy są w stanie dostosować się do najbardziej niestandardowych oczekiwań klientów i wykonać usługę zgodnie z Państwa życzeniem.

Nie czekaj i sprawdź, jakie usługi przygotowaliśmy!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.