Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE BANKÓW

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne sprzątanie banków Wrocław. Jak myślisz, co sprawia, że pracownicy mogą każdego dnia wykonywać swoje obowiązki zawodowe w komfortowych warunkach? Znaczenie ma na pewno aranżacja pomieszczenia służbowego, jego wyposażenie, panująca w nim atmosfera oraz porządek. W bałaganie trudno się skupić i znaleźć potrzebne pisma czy przedmioty. Bez wątpienia spędzanie kilku godzin dziennie w kurzu i brudzie nie wpłynie też korzystnie na zdrowie – przeciwnie, może powodować złe samopoczucie i alergie. Z tego względu regularne sprzątanie w banku czy innych przestrzeniach biurowych to klucz do tego, by uczynić je przyjemnym miejscem do pracy. Co więcej, zadbana przestrzeń podniesie również poziom satysfakcji odwiedzających oddział klientów. Jak widać, jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z usług PERFEKT POLSKA.

Jak wygląda kompleksowe sprzątanie banku?

Ze względu na charakter działalności tego typu miejsca, codziennie przyjmowani są w niej liczni klienci. Gdy za oknem pada deszcz, śnieg lub jest błoto, ciężko uchronić się przed wniesieniem brudu do placówki. Nawet w słoneczne i ciepłe dni z butów opada piasek, który przyczepia się do podeszwy na ulicach. Na sprzątanie banku składa się zatem m.in. konieczność systematycznego odkurzania i mycia powierzchni płaskich. W dobie pandemii koronawirusa kluczową czynność stanowi również dezynfekowanie stanowisk, przy których przyjmowani są petenci. Nie powinno się zapominać także o utrzymaniu porządku w pomieszczeniach, do których dostęp ma tylko zatrudniona w banku kadra. Idealnym rozwiązaniem, by zachować czystość w tego typu placówkach, jest stała współpraca z firmą sprzątającą we Wrocławiu świadczącą usługi porządkowe – PERFEKT POLSKA.

sprzątanie banków

Sprzątanie w banku – PERFEKT POLSKA. Jak przebiegają czynności porządkowe?

Bezpiecznie, szybko i efektywnie – tak sprzątają doświadczeni eksperci, którzy posiadają wiedzę dotyczącą tego, od czego warto zacząć czynności porządkowe, a na czym je zakończyć, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć najlepsze efekty. Co więcej, nasza profesjonalna firma sprzątająca z Wrocławia stawia na ekologiczne i zupełnie nieszkodliwe dla środowiska naturalnego produkty oraz nowoczesne sprzęty. Każdorazowo dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta oraz specyfiki należącej do niego placówki, dzięki czemu sprzątanie banków na terenie miasta Wrocław jest kompleksowe i profesjonalne. Oferujemy również inne usługi, takie jak:

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie sprzątania w banku i nie tylko!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.