Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE BIUR

Sprzątanie biur Wrocław to wizytówka każdej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby w biurze było zawsze czysto. Dzięki temu zarówno odwiedzający biuro klienci, jak i pracownicy, czują się bardziej komfortowo. Profesjonalne sprzątanie firmy to nie lada wyzwanie, w związku z tym warto zainteresować się ofertą PERFEKT POLSKA. Jesteśmy obecni na rynku od prawie 30 lat, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Sprzątanie biur. Większa efektywność pracy całej załogi oraz mniej awaryjny sprzęt

Czyste pomieszczenia mają ogromny wpływ na samopoczucie oraz wykonywaną przez cały zespół pracę. Zalegający kurz może doprowadzić do ataków kaszlu, podrażnień błon śluzowych nosa, a także negatywnie oddziaływać na oczy, powodując nadmierną suchość. Co więcej, pyłki mogą być przyczyną usterek wielu biurowych urządzeń, takich jak drukarki lub komputery. To m.in. dlatego tak ważne jest zadbanie o schludność oraz czystość wszystkich powierzchni. Takie działanie będzie miało korzystny wpływ na samopoczucie pracowników, a także wzrost ich efektywności oraz motywacji do dalszej pracy. Nieestetyczne, zaniedbane pomieszczenia, w których na co dzień wykonuje się obowiązki służbowe lub części wspólne, takie jak kuchnia czy toaleta, zdecydowanie nie wpływają pozytywnie na przebywające w biurze osoby, a przy tym negatywnie świadczą o pracodawcy.

Jakie korzyści wynikają z zatrudnienia firmy sprzątającej biura?

Bardzo często kadra zarządzająca przedsiębiorstwem nie zdaje sobie sprawy z tego, że skorzystanie z usług firmy sprzątającej biura jest znacznie korzystniejsze pod kątem finansowym, niż tworzenie nowego etatu i zatrudnianie stałego pracownika. Co więcej, w takiej sytuacji dyrektorzy oraz dział HR nie muszą zajmować się formalnościami związanymi z przyjmowaniem do pracy nowej osoby. Oczywiście, cena za świadczone usługi przez firmę sprzątającą biura jest zależna od zleconych obowiązków. Zakres czynności świadczonych przez firmę sprzątającą we Wrocławiu PERFEKT POLSKA jest ustalany ze zlecającym, a związana z tym wycena jest przygotowywana indywidualnie, co pozwala na dostosowanie wykonywanych usług do posiadanego budżetu.

W jaki sposób przeprowadzane są prace porządkowe w biurze?

Sprzątanie firm we Wrocławiu, realizowane przez profesjonalną firmę, wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim, doświadczona kadra wie, w jakiej kolejności przeprowadzić cały proces, aby był jak najbardziej efektywny. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klient doceni wykonaną pracę, a uzyskany efekt z pewnością go zachwyci. Co więcej, wykonane w odpowiedniej kolejności działania pozwolą zaoszczędzić dużo czasu. Sprzątanie rozpoczyna się od najbardziej zabrudzonych miejsc. Uporczywy brud bardzo często wymaga pozostawienia środka chemicznego na dłuższy czas. Dzięki temu powstałe zanieczyszczenia będzie można łatwiej usunąć. Doświadczeni pracownicy zaczną także sprzątać od najwyższego miejsca, np. półek lub regałów. Następnie, czyszczone są zewnętrzne części mebli, a na sam koniec podłoga. Taki system pracy, czyli profesjonalne sprzątanie biur Wrocław, jest najbardziej efektywny.

Dlaczego cykliczność sprzątania biur jest tak ważna?

Cykliczne sprzątanie dla firm we Wrocławiu wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim, koszt wykonanej usługi jest niższy w porównaniu do jednorazowego świadczenia. Firma sprzątająca biura na terenie miasta Wrocław, jaką jest PERFEKT POLSKA, przygotuje pełen zakres obowiązków oraz ustali grafik. Dzięki temu usługa może być świadczona po godzinach pracy przedsiębiorstwa. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie zarówno dla pracowników biur, jak i firmy sprzątającej. Dzięki regularnej usłudze, wykonywanej zawsze w określonym czasie, można zaplanować przyjęcie lub ważne spotkanie dzień po wyczyszczeniu powierzchni biurowej. Pracownicy z pewnością przyjemniej spędzą czas w posprzątanej na błysk przestrzeni. Biuro zrobi również lepsze wrażenie na zaproszonych gościach.

Nie tylko stałe zlecenia. Kiedy jednorazowe sprzątanie wykonane przez profesjonalną firmę ma sens?

Decydując się na skorzystanie z usługi, jaką jest sprzątanie biurowców we Wrocławiu, oferowanej przez firmę PERFEKT POLSKA, nie ma konieczności nawiązywania stałej współpracy. Dzięki temu każdy może skorzystać z oferty w dogodnym dla siebie momencie. Zainteresowanie jednorazowym sprzątaniem, realizowanym przez profesjonalistów, może wynikać z różnych powodów, np. braków kadrowych w ekipie realizującej sprzątanie cyklicznie. Może być to związane z przygotowaniami do dużej imprezy integracyjnej lub ważnego bankietu. Zdarza się również, że konieczne będzie posprzątanie sali konferencyjnej po szkoleniu lub konferencji. Bardzo często firmy korzystają z usług profesjonalnych firm sprzątających biura w zakresie mycia okien lub prania wykładzin. Chęć podjęcia jednorazowej współpracy może także wynikać z potrzeby przeprowadzenia generalnych porządków, wykonywanych np. raz na kilka miesięcy.

Profesjonalne sprzątanie biur. Warto zaufać specjalistom

PERFEKT POLSKA działa na rynku już od 1993 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wysokiej klasy sprzęt umożliwia nam dokładne usuwanie wszelkiego rodzaju nieczystości, w możliwie krótkim czasie. Korzystamy przy tym ze sprawdzonych oraz ekologicznych środków czystości, a nasza doświadczona załoga wykonuje swoje zadania starannie i dokładnie. Pracownicy firmy PERFEKT POLSKA doskonale wiedzą, jak prawidłowo i sprawnie przeprowadzić sprzątanie powierzchni biurowych we Wrocławiu, dzięki czemu klienci doceniają jakość świadczonych przez nas usług. Zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty mogą skontaktować się z przedstawicielami firmy drogą telefoniczną oraz mailową. Osoby, które rozważają podjęcie współpracy z firmą sprzątającą biura, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi również na stronie internetowej. Postaw na perfekcyjną czystość z PERFEKT POLSKA!

Realizujemy także inne usługi, takie jak:

sprzątanie biur Wrocław

FAQ

Jakie korzyści wynikają z zatrudnienia firmy sprzątającej biura?
Poprawa samopoczucia pracowników i wzrost ich efektywności
Oszczędność kosztów i formalności związanych z zatrudnieniem stałego pracownika
Dostosowanie wykonywanych usług do posiadanego budżetu
Czy brak czystości w biurze może wpłynąć na pracę zespołu?
Tak, zaniedbane pomieszczenia mogą negatywnie wpłynąć na samopoczucie pracowników oraz efektywność ich pracy

Dlaczego warto zaufać specjalistom od sprzątania biur?
Firma PERFEKT POLSKA działa na rynku od prawie 30 lat i ma dużo doświadczenia w tej dziedzinie
Korzystają z wysokiej jakości sprzętu i ekologicznych środków czystości
Ich doświadczona załoga wykonuje zadania starannie i dokładnie, co jest doceniane przez klientów.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.