Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE HOTELI

Hotele i ośrodki wypoczynkowe to miejsca, które muszą prezentować się nienagannie, a więc być uporządkowane, czyste i schludne. Oferujemy sprzątanie hoteli we Wrocławiu, aby utrzymać ten stan cały czas. Jest to możliwe do osiągnięcia nie tylko dzięki wyborowi funkcjonalnego i estetycznego wyposażenia. Kwestię priorytetową w tego typu przestrzeniach stanowią czynności porządkowe. Jako profesjonalna firma sprzątająca we Wrocławiu oferujemy kompleksowe sprzątanie w hotelach. Staramy się odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów. Każdą współpracę dopasowujemy do indywidualnych wymagań zleceniodawcy oraz specyfiki miejsca, czyniąc ją spersonalizowaną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprzątanie w hotelu – atrakcyjna oferta

Bez względu na to, z jak dużym obiektem mamy do czynienia, prace porządkowe przeprowadzamy szybko, sprawnie i dokładnie. Jak to możliwe? W branży działamy już od niemal 30 lat, a przez ten czas udało nam się stale poszerzać wiedzę i zdobyć ogromne doświadczenie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nasz zespół tworzą specjaliści, którzy są w stanie umiejętnie zaplanować i wykonać poszczególne czynności. Dzięki temu sprzątanie w hotelu Wrocław jest efektywne, a jego rezultat zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagającego klienta. Warto zauważyć, że korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości, sprawdzonych środków czystości i opartych na nowoczesnej technologii urządzeń czyszczących. Wszystkie preparaty są bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Udowadniamy, że dbanie o czystość może iść w parze z troską o ekologię. Nasza oferta zawiera zarówno gruntowne sprzątanie w hotelu, jak i codzienne sprzątanie w hotelu.

Sprzątanie w hotelu – PERFEKT POLSKA

Na rynku hotelarskim kluczowym elementem sukcesu jest nie tylko atrakcyjna oferta i dobra lokalizacja obiektu, ale także utrzymanie najwyższych standardów czystości. Dbanie o nienaganną czystość i schludność pomieszczeń hotelowych to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa gości, co ma bezpośredni wpływ na ich zadowolenie. Nasze profesjonalne sprzątanie hoteli Wrocław to gwarancja pełnej satysfakcji zarówno dla właścicieli, jak i gości hotelowych.

Bez względu na to, czy przedmiotem zainteresowań klienta jest codzienne sprzątanie w hotelu czy jednorazowe sprzątanie w hotelu np. po remoncie lub po prostu odświeżenie obiektu, pensjonatu, ośrodka wypoczynkowego, bądź agroturystyki – zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Gwarantujemy, że wykonane przez nas sprzątanie w hotelu pozytywnie wpłynie na samopoczucie nie tylko jego gości, ale i pracowników.

Zapraszamy do współpracy, a tym samym dołączenia do grona zadowolonych klientów, które poszerza się stale od 1993 roku! Twoja działalność to inna branża niż hotelarstwo? Nic straconego! Oferujemy także sprzątanie sklepów na terenie Wrocławia, sprzątanie gabinetów we Wrocławiu oraz sprzątanie salonu fryzjerskiego w mieście Wrocław i wiele innych.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.