Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE OSIEDLI MIESZKANIOWYCH

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Wrocław to jedna z wielu ofert firmy PERFEKT POLSKA. Osiedla mieszkaniowe to miejsca, w których na co dzień przebywa bardzo duża liczba osób, zamieszkujących znajdujące się na ich terenie budynki. Bez wątpienia wspólna przestrzeń, w której poniewierają się śmieci, a podłogę pokrywają plamy, nie jest przyjemnym miejscem do codziennego funkcjonowania. Z tego względu warto przeprowadzać regularne sprzątanie osiedli. Profesjonalna firma sprzątająca z Wrocławia świadcząca kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia – PERFEKT POLSKA – zadba nie tylko o wnętrze budynków, lecz i o zewnętrzne tereny zielone. To wygodne i gwarantujące zadowolenie mieszkańców rozwiązanie!

Jak przebiega sprzątanie osiedli mieszkaniowych?

Ze względu na rolę, którą pełni, klatka schodowa szybko się brudzi – wystarczy, że w deszczowy dzień przejdzie nią kilka osób w butach, by wnieść do środka błoto, suche liście i inne drobne zanieczyszczenia. Aby budynek pozostał czysty i schludny, warto zadbać o wszystkie dostępne w nim wspólne przestrzenie. Firma PERFEKT POLSKA oferuje sprawne i efektywne sprzątanie osiedli we Wrocławiu, w skład którego wchodzi m.in. odkurzenie i umycie podłóg oraz klatek schodowych czy czyszczenie zamontowanych w wielopiętrowych blokach wind. Co więcej, w ramach dodatkowych usług nasi eksperci mogą zająć się również terenami zielonymi w okolicy budynków, np. koszeniem trawników czy pieleniem rabat kwiatowych.

Sprzątanie osiedli – PERFEKT POLSKA

Nie tylko efekt wykonanych prac się liczy, lecz również jakość zastosowanych w tym celu środków czystości. Istotne jest, by były one skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla użytkowników oraz nie obciążały środowiska naturalnego. Firma PERFEKT POLSKA wykorzystuje chemię czyszczącą pochodzącą od renomowanych producentów, a dzięki doświadczeniu swoich ekspertów może świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nasza kadra, przeprowadzając sprzątanie dla wspólnoty mieszkaniowej we Wrocławiu, korzysta z zaawansowanych technologicznie sprzętów, umożliwiających perfekcyjne zadbanie o każdą przestrzeń. Nieskazitelna czystość w budynkach wielomieszkaniowych? Warto postawić na oferowane przez nas sprzątanie osiedli! Szukasz również innych usług związanych z czyszczeniem? Sprawdź nasze sprzątanie hoteli we Wrocławiu, sprzątanie sklepów na terenie Wrocławia oraz sprzątanie gabinetów w mieście Wrocław

Zachęcamy do skorzystania z usług PERFEKT POLSKA!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.