Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE SALONÓW FRYZJERSKICH

Salony fryzjerskie i kosmetyczne to miejsca o charakterze usługowym, które powinny prezentować się nienagannie z wielu powodów. Zapewnienie należytego porządku i czystości jest ważne nie tylko ze względu na charakter świadczonych usług, ale także liczbę korzystających z nich każdego dnia klientów. Zarządcy i pracownicy tego typu lokali raczej nie mają czasu na sprzątanie lub zwyczajnie nie leży to w zakresie ich obowiązków. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i przychodzimy z pomocą! W ofercie naszych profesjonalnych usług znajduje się zarównosprzątanie salonu fryzjerskiego, jak i sprzątanie gabinetu kosmetycznego.

Profesjonalne sprzątanie salonu fryzjerskiego i kosmetycznego

Aby klienci czuli się komfortowo w lokalu, z którego usług korzystają, należy bez wątpienia zadbać o czystość. Nasze profesjonalne i kompleksowe usługi stanowią odpowiedź na potrzebę zapewnienia należytego porządku i higieny w różnego rodzaju salonach. Dlaczego warto powierzyć nam sprzątanie salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego? Powodów jest wiele. Przede wszystkim nasz zespół tworzą specjaliści posiadający rozległą wiedzę oraz zdobywane latami doświadczenie. Dzięki temu są w stanie rozplanować i wykonać pracę w taki sposób, aby przebiegła szybko oraz sprawie, a jej efekt był zadowalający. Na efektywność czynności porządkowych wpływ ma również wykorzystanie wysokiej jakości środków czystości i nowoczesnych urządzeń sprzątających. Stosowane preparaty czyszczące są sprawdzone i ekologiczne, a zatem bezpieczne zarówno dla użytkowników przestrzeni, jak i środowiska naturalnego.

Sprzątanie salonu kosmetycznego i fryzjerskiego – PERFEKT POLSKA

W zależności od indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności, możemy zaoferować cykliczne, bądź jednorazowe sprzątanie gabinetu kosmetycznego lub fryzjerskiego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność świadczonych usług. O ich wysokim standardzie świadczy szerokie grono zadowolonych i stale powracających klientów, których biznesy swoją pracą wspieramy już niemal 30 lat.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z PERFEKT POLSKA!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.