Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE W PRZEDSZKOLU

Z pewnością żaden rodzic dziecka w wieku przedszkolnym nie wyobraża sobie, aby placówka, do której oddaje swoją pociechę, nie zachowywała najwyższych standardów czystości i higieny. W PERFEKT POLSKA doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu kompleksowego sprzątania przedszkoli. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z mniejszym, czy też większym obiektem, jako firma sprzątająca w przedszkolach dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio zadbać o każdą taką przestrzeń, czyniąc ją czystą, bezpieczną i zachęcającą do przebywania. Nasze prace porządkowe spełniają wszystkie obowiązujące w przedszkolach standardy czystości. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne sprzątanie przedszkola


Sprzątanie w przedszkolach we Wrocławiu to jedna z usług, jakie świadczy nasza firma. Z wielu powodów cieszy się ona rosnącą popularnością. W tego rodzaju placówkach przebywają przede wszystkim małe dzieci. Ich odporność nie zawsze jest w pełni rozwinięta, w związku z czym należy zadbać o możliwe jak najczystsze otoczenie, w którym przebywają przez cały dzień. Warto również pamiętać o tym, że dzieci dużo czasu spędzają na podłodze bądź dywanie, dlatego te powierzchnie muszą być regularnie czyszczone.

Sprzątanie w przedszkolu i utrzymanie porządku ma ogromny wpływ na komfort, bezpieczeństwo oraz zdrowie dziecka. Związane z tym działania są ważne m.in. dlatego, że duża ilość zalegającego kurzu może wywołać różnego rodzaju infekcje górnych dróg oddechowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą usługą, jaką jest sprzątanie w przedszkolu. Nasz profesjonalny zespół zadba o czystą przestrzeń najmłodszych do zabawy i nauki.

Prace porządkowe w przedszkolu a bezpieczeństwo


Jako profesjonalna firma sprzątająca w przedszkolach we Wrocławiu wiemy, jak ważne jest stosowanie odpowiednich środków czyszczących. Niezbędne produkty musi wyróżniać nie tylko skuteczność, ale i bezpieczeństwo – stąd istotne jest, by posiadały one odpowiednie atesty. Jest to szczególnie ważne przy porządkowaniu przestrzeni, w których przebywają małe dzieci.

Sprzątanie w przedszkolu jest zawsze przeprowadzane pod nieobecność podopiecznych. Związane jest to przede wszystkim z ochroną najmłodszych. Korzystamy z różnego rodzaju produktów chemicznych, które są sprawdzone, naturalne i jednocześnie skuteczne. Jako profesjonalna i doświadczona firma, zawsze bierzemy pod uwagę aspekt higieny, który jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się utrzymać czystość w każdym pomieszczeniu i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i osobom trzecim.

Co obejmuje nasza usługa sprzątania przedszkola?


Podczas sprzątania w przedszkolu skupiamy się nie tylko na pomieszczeniach, w których najmłodsi poświęcają czas na zabawę. Równie ważne jest zadbanie o czystość toalet oraz łazienek. To właśnie w tych miejscach konieczne jest dokładne oczyszczenie podłóg, sanitariatów oraz przeprowadzenie dezynfekcji.

W dziecięcych salach zawsze dbamy o to, aby skutecznie wyczyścić całą powierzchnię z kurzu oraz pyłu. Z tego powodu starannie usuwamy zalegające zanieczyszczenia, m.in. z parapetów oraz półek z zabawkami. Sprzątanie w przedszkolu wymaga zarówno dokładnego odkurzenia wykładzin oraz podłóg, jak i umycia powierzchni. Podczas czyszczenia stosujemy najwyższej jakości sprzęt oraz skuteczne środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasza praca zostanie wykonana efektywnie oraz w możliwie krótkim czasie.

Kompleksowe sprzątanie w przedszkolu


Działamy na terenie Warszawy, Wrocławia i Poznania. W naszej firmie najważniejszy jest klient, dlatego robimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom zarówno rodziców, pracowników, dyrektorów, jak i zarządców przedszkoli. Zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie w przedszkolu ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo i samopoczucie przebywających w nim dzieci. Aby zapewnić im optymalne warunki do zabawy i rozwijających aktywności, w swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości środki czystości oraz nowoczesny sprzęt. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat oraz wiedza, którą stale poszerzamy, pozwalają nam na nawiązywanie wieloletniej współpracy w zakresie porządkowania. Jako firma sprzątająca w przedszkolach możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów.

sprzątanie w przedszkolu

 PERFEKT POLSKA – firma sprzątająca w przedszkolach

Nasza firma sprzątająca w przedszkolach – oferująca także inne usługi z zakresu porządkowania różnych obiektów oraz przestrzeni – stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich osób, dla których kwestią priorytetową jest wysoki standard usług. Aby być spokojnym o terminowe i solidne wykonanie prac, warto powierzyć nam sprzątanie w przedszkolu. Zakres i częstotliwość czynności porządkowych ustalane są indywidualnie, w odpowiedzi na potrzeby danej placówki. Serdecznie zachęcamy do zadawania pytań drogą mailową lub telefoniczną. Dane kontaktowe można znaleźć na naszej stronie internetowej. Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi oraz zasugerujemy najkorzystniejszy zakres usług, który spełni przedstawione nam wymagania oraz oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej sprzątanie w przedszkolu!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.