Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE W SZKOLE

Oferujemy kompleksowe sprzątanie w szkole Wrocław. Placówki edukacyjne wymagają szczególnej dbałości o porządek. W końcu każdego dnia przebywają w nich setki uczniów, których bezpieczeństwo i higiena mają priorytetowe znaczenie. Szkoły są ponadto miejscami o bardzo dużym natężeniu ruchu, których utrzymanie w czystości stanowi ogromne wyzwanie. W jaki sposób mu więc podołać? Coraz więcej placówek decyduje się na zatrudnienie profesjonalnej firmy sprzątającej. Dzięki temu dyrektorzy i zarządcy nie muszą martwić się o warunki sanitarne w szkole, a uczniowie oraz pracownicy placówki mogą cieszyć się porządkiem i bezpieczeństwem w miejscu, w którym spędzają znaczną część swojego dnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą profesjonalne sprzątanie szkoły na terenie miasta Wrocław.

Sprzątanie w szkole – co obejmuje?

Co składa się na profesjonalne sprzątanie w szkole we Wrocławiu? Rodzaj i zakres usług ustalany jest indywidualnie z dyrektorem czy osobą zlecającą prace porządkowe. Istnieje jednak określony wachlarz czynności, które wykonywane są zwykle w większości placówek. Należą do nich m.in.:

  • dezynfekcja i mycie krzeseł, stolików, regałów, ławek;
  • dezynfekcja klamek, balustrad, poręczy;
  • odkurzanie dywanów;
  • mycie podłóg;
  • czyszczenie sali gimnastycznej;
  • usuwanie zawartości koszy na śmieci;
  • czyszczenie łazienek;
  • uzupełnianie mydła i papieru toaletowego;
  • okresowe mycie szyb i innych szklanych powierzchni.

Wszystkie te prace przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa, a także przy użyciu specjalistycznych urządzeń i z wykorzystaniem wysokiej jakości środków czystości.

Profesjonalne sprzątanie w szkołach we Wrocławiu i innych miastach – jakość usług

W każdej placówce edukacyjnej wykonywanie prac porządkowych może być zadaniem trudnym i czasochłonnym. Dlatego w wielu przypadkach dyrektorzy i zarządcy, zamiast zatrudniać do tego dodatkowych pracowników, korzystają z usług zewnętrznej firmy sprzątającej we Wrocławiu. PERFEKT POLSKA działa w tej branży już od ponad 25 lat, dlatego wyróżnia się tak dużym doświadczeniem i zaufaniem klientów. To grono ekspertów, którzy wiedzą, od czego rozpocząć sprzątanie w szkole, a na czym je zakończyć, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Co więcej, firma korzysta z wysokiej jakości sprzętów oraz bezpiecznych dla środowiska naturalnego środków czystości. Chętnie ich ofertę wybierają więc osoby wspierające ekologię. Profesjonalna firma sprzątająca w szkołach we Wrocławiu oraz innych miastach świadczy usługi w sposób sprawny, a przy tym rzetelny, staranny oraz z troską o środowisko.

Kiedy warto skorzystać z pomocy w utrzymaniu czystości placówki edukacyjnej?

W wielu ośrodkach oświatowych o czystość dbają zatrudnieni do tego pracownicy. Aby mogli oni wykonywać prawidłowo swoje obowiązki, trzeba jednak zaopatrzyć ich w niezbędny do tego sprzęt i środki chemiczne. Co więcej, aby posprzątać duży budynek, konieczne jest zaangażowanie większej liczby osób. Z tego względu dyrektorzy i zarządcy często wolą podpisać umowę z firmą sprzątającą. Może to być współpraca stała lub jednorazowe zlecenie. Popularnym rozwiązaniem jest korzystanie z tego typu usług tylko w konkretnych sytuacjach – np. po przerwie świątecznej lub po letnich wakacjach, kiedy placówka powinna zostać odpowiednio przygotowania na powrót uczniów. Profesjonalne sprzątanie w szkołach we Wrocławiu lub innych miastach to idealny sposób na to, by w placówce edukacyjnej zawsze było czysto i schludnie. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy PERFEKT POLSKA – to prawdziwi eksperci w dziedzinie zachowania czystości!

Firma sprzątająca w szkole – PERFEKT POLSKA

Zapewnienie porządku, higieny i bezpieczeństwa w szkole to obowiązek każdego dyrektora lub osoby zarządzającej placówką. Jest to zadanie bardzo ważne, ponieważ to od niego zależy komfort uczniów, nauczycieli i innych pracowników. Utrzymanie czystości w szkole bywa trudne – głównie ze względu na liczbę osób, które każdego dnia pojawiają się na terenie placówki. Zabrudzenia przynoszone z zewnątrz, ślady butów, resztki jedzenia i napojów, pozostałości po zabawie i pracy uczniów – tak wiele czynników sprawia, że przeprowadzane przez firmę sprzątającą w szkole czynności porządkowe muszą być kompleksowe.

sprzątanie szkół

Czy warto skorzystać z usług firmy sprzątającej PERFEKT POLSKA? 

Podczas wykonywania prac porządkowych liczy się przede wszystkim efekt, ale to nie wszystko. Istotne jest, by sprzątanie było przeprowadzone w sposób sprawny, a jednocześnie dokładny i niezagrażający środowisku. Najlepsze efekty w zakresie czystości można osiągnąć, wykorzystując nowoczesne i zaawansowane technologicznie sprzęty, a także skuteczne oraz ekologiczne środki chemiczne. To wszystko zapewnia ciesząca się uznaniem w branży firma sprzątająca w szkołach we Wrocławiu oraz innych miastach – PERFEKT POLSKA. Usługi, które oferujemy, to doskonałe rozwiązanie dla dyrektorów i zarządców, którym zależy na odpowiednich warunkach sanitarnych w placówkach edukacyjnych oraz bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu przebywających w nich osób. Z oferty skorzystać można w formie współpracy stałej, a także w ramach jednorazowych zleceń, zależnie od potrzeb.

Dodatkowo, nasza firma oferuje także usługi sprzątania dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami jak sprzątanie biur we Wrocławiu, sprzątanie hal we Wrocławiu czy sprzątanie w przedszkolu we Wrocławiu.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z PERFEKT POLSKA – sprzątanie w szkole to jedna z naszych specjalności!

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.