Loading...

Oferta dla firm

UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH

Nasza firma już od dawna zajmuje się pielęgnacją oraz utrzymaniem przestrzeni prywatnych, komercyjnych i instytucjonalnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy m.in. pranie dywanów, czyszczenie tapicerek, a także sprzątanie pobudowlane. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona o utrzymanie terenów zielonych. Jest to propozycja idealna zwłaszcza dla osób, które chcą w odpowiedni sposób zadbać o trawę, drzewa i krzewy znajdujące się na posesji.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Swoje prace wykonujemy zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i na potrzeby firm i wszelkiego rodzaju instytucji. Wszystko po to, aby teren wokół budynku był zadbany i prezentował się możliwie najbardziej efektownie. Na co dzień korzystamy ze specjalistycznych maszyn i profesjonalnych urządzeń, co powoduje, że swoje prace wykonujemy w najbardziej dokładny i precyzyjny sposób.

Szeroki zakres usług

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się m.in. zamiataniem i myciem ciśnieniowym chodników, ścieżek oraz placów, czyszczeniem i odśnieżaniem parkingów, pielęgnacją zieleni, a także zamiataniem liści. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem myjącym, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć nawet najbardziej problematyczne zabrudzenia, takie jak graffiti, plamy oleju czy też ślady opon.

Z oferowanych przez nas usług korzystają przede wszystkim właściciele firm i przedsiębiorstw, którzy chcą w odpowiedni sposób zaprezentować się gościom w swojej siedzibie. W naszej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych pracowników, którzy są w stanie zrealizować wszelkie niestandardowe usługi. Pozwala nam to na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy pielęgnację krzewów i koszenie trawników.

Usługi prowadzone zimą

Utrzymanie terenów zieleni to specyficzne zajęcie, które musi być prowadzone przez cały rok. W czasie zimy zajmujemy się przede wszystkim odśnieżaniem podjazdów i parkingów, a także posypywaniem powierzchni specjalnym granulatem rozpuszczającym lód. Konserwacja terenów zielonych zimą obejmuje również usuwanie sopli, które mogłyby zagrażać okolicznym przechodniom. Dzięki temu na terenie firmy – czy też wokół naszego prywatnego domu – zapewniony jest bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najbardziej optymalnych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego szuka. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdej realizacji, ponad 25 lat doświadczenia oraz profesjonalny sprzęt, który umożliwia skrócenie czasu realizacji do minimum. Nie czekaj i już teraz w odpowiedni sposób zatroszcz się o teren wokół swojego budynku. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje pielęgnacji terenów zielonych dowodzą, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób – i to zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 930239340
NIP 8981008079
KRS 0000818707

+48 570 88 99 66

s&s WORK FORCE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.